bugün

bu ülkede yaşadığına göre dürüstlüğünün cezasını mutlaka öder. buradaki meblağ, 2 milyar tl'cik. kaçak kullananlar ve şirket ortaklaşa düdüklüyor bizim garibanı. pes vallahi.

http://ekonomi.milliyet.c...208/default.htm?ref=yahoo

not: galiba devlet ben bu adamlardan para alamıyorum, al kardeşim iltizam üsulu ihale açıyorum, alabiliyorsanız siz alın, ben de kazanayım, siz de kazanın diye düşünmüş olmalı.
ancak tabi, ihaleyi alan özel şirketimiz de pek uğraşmamış olacak ki kolaya kaçıp kaçak kullanım bedelini de dürüst vatandaşa yüklemiş.

söyleyecek şey bulamıyorum. bilmiyorum ne kadar inanıyorsunuz ama, hepinize de hakkım haram olsun.
kürtlerin yoğun olduğu doğu ve güneydoğudaki yerleşim yerlerinde pek rastlanmayan tüketicidir.
Elektriğin kendisi değil faturası çarpıyor. Vatandaşını yolunacak kaz olarak gören hükümetimizin, özelleştirdikten sonra bile daha var! diyerek sıkma portakala çevirdiği vatandaşının posasını bile değerlendirme girişimidir bunlar.
(bkz: %50)
(bkz: kaçak elektrik kullananları ihbar etme kampanyası)
bana dokunmayan yılan bin yaşasın derseniz, o yılan gelir sokar. her vatandaş ihbar etsin bu kaçak elektrik kullanan orospu çocuklarını.
Malesef ki bizizdir. Kendi kullandıgımızdan çok başkasının ki ödüyoruz. Ve bu hiç hoş birşey değil.
Devlet Tarafından cezalandırılan tüketici.
yine öpülmüştür.