bugün

tamamen kendine has vokalleriyle ün salmış, japon asıllı blonde redhead vokalisti. italyan ikizlerle beraber inanılmaz şarkılara imza atıyor, ayrıca biriyle de sevgili olarak takılıyor heralde *
blonde redhead grubunun cekik gozlu, muhtesem bir sese sahip vokali.
insan olmayan yaratik.
japon olmasına karşın 'allah bir boy vermiş be heytere!!' dedirten kişidir kendisi. feci acayip bir sesi vardır.
buğulu gibi, puslu gibi.
vahiy iniyo sanki kadın çığırırken.
böyle bir ses dünya üzerinde çok azdır. "s" harflerini peltekleşerek söylemesine bizzat şahit olmuş biri olarak incecik saçları, çekikliklikten neredeyse en sert taşı bile kesebilecek bakışları, asil duruşu ve karşı konulmaz derecede kendisine sahip oldurmak isteyen çekiciliği ile onun gibi kaç kadın gelecek bu dünya üzerine. sanırım hiç. yok yok cok iddialı oldu, vardır herhalde yenisi ve de yenileri. anlamadınız di mi demek istediğimi. neyse boşverin.
sesi duyulduğunda gözde canlanan kadınsı tanrıça hayalini, kendisini gösterdiğinde hüsrana dönüştürmeyecek kadar şirin.

http://www.youtube.com/watch?v=9sg8XNn-F7w&feature=related
insanın hayatında müzikal anlamda bir çok isim olabilir. Kimi derinden etkileyen, kimi gelip geçici. Ama aralarında bazıları her zaman öne çıkar.

Son anda yakaladığım bir tren gibi fark ettim onu. Sanki hiç görmediğim, hiç duymadığım halde çok özlemiştim. Sarılmak isterdim. Hiç bir karşılık beklemeden kokusunu almak, ruhunu hissetmek isterdim.

Bazı sesler vardır kulağınızda mırıldanan, beyninizden dışarıya çıkmayan. Ve bazı sesler vardır ait olduğu bedene aşık olmanızı sağlayan. Anladım ki Kazu Makinodan sonra hoşlanmaya başlamıştım japonlardan.
bu kadının sesi, gönlümün camlarını kırıyor-parçalıyor.
güncel Önemli Başlıklar