bugün

kaybolunca yapılması gereken, polis ya da ailenizin sizi sağ salim bulabilmesi için mükemmel yöntemdir. hatırlıyorum da, çok küçükken ormanda kaybolmuştum, topum ıssız bir yere kaçmıştı. bende peşinden gideyim derken bi baktım yapayalnızım. hemen aklıma bu cin fikir geldi, lakin 7 yaşındaki bir çocuğn cebinde ne kadar para olabilirdi ki? tahmin etiğiniz gibi bende yüklü miktarda vardı. hemen paralarımı gittiğim yönlere doğru attım, atıştırdım. zaten o sırada tüm şehir ayaklanmış herkes beni arıyormuş. yerdeki paralar, polis köpeği falan derken 2 saatte bulunmuş küçük kuul. işte paranın önemini o gün bir kez daha anlamıştım sevgili fakirler. ama siz siz olun paranız yoksa kaybolmayın, benim vardı kayboldum, hayret bi şey!
kovboy filmlerinde görülen enteresan bir durumdur.
kaybolacak kadar fakir olanları gösterir. ulan pis fakir, daha kendine güzel bir navigasyon almamışsın, ensene nerde olduğunu kaydeden çip taktırmamışsın, bide diyorsun ki, cebimdeki demir paraları atarak izimi belli ettim.

gel fakir gel sana bir anımı anlatayım.

onlu yaşlardayım, ailemle dedemin özel yaptırdığı ormana pikniğe gitmiştik, işte aşçılar yemeği hazırlıyor, ben babamın özel futbol takımıyla top oynuyorum, eğlencenin dibine vurmuşuz yani, derken babamın amerikadaki özel fabrikalarında ürettirdiği telefonum çaldı ve ben onunla konuşmk için ormana doğru yürüdüm, biraz fazla yürümüş olmalıyım ki bir baktım kaybolmuşum.

derken üstümde babamın helikopterlerinden birini farkettim. özel akıllı cep telefonum yolu kaybettiğimi anlamış da sinyal göndermiş, ve hemen buldular o sinyaller sayesinde.

pis fakir, bayramda topladığı bozukları atmış, gelmiş onunla burda hava atıyor...
hansel ile gretel'in kapitalist versiyonunda vardır.
pablo escobar'ın kayıp dölü olması muhtemel insan eylemidir.
güncel Önemli Başlıklar