bugün

bütün erkeklerin bildiği ama nedense bir sır gibi sakladığı gerçek.

mesela burada denk geliyorum bazen(-ki şiddetten hiç hoşlanmam), mutluluktan kendimi ısdırıyorum.

böyle şahane, böyle muazzam bir tablo olamaz, izlemelere doyamıyorum.

yine de siz bilirsiniz tabi, işinize karışmak istemem.

sonra laf söz olmasın.
Sen daha hiç birşey görmemişsin delikanlı. Kavga eden kadın dediğin endamıyla viyak viyak bağırıyorsa eyvallah, sen bir kere bağırınca seni elleriyle paramparça edenle karşılaşmamışsın demek. Başına gelsin, sonra konuşalım.
Peki ya kavga edersen senden soğurum diyen sevgilim ne oluyor?
inanmadığım önerme.
gün gibi ortada olan, parıl parıl parlayan, gerçek gibi gerçektir.

2016 dünyasında erkeklerin böylesine büyük bir gerçeği hanım kızlarımızdan saklaması büyük bir işgüzarlıktır.

bilin istedim kızlar.

ben sizin bildiğiniz erkeklerden değilim. o yüzden sizden bişi saklamam.
artık bütün erkeklerin hep bir ağızdan haykırması gereken, bilimsel bir gerçektir.

sebebi önemsizdir ve bu olayın çekiciliği tamamen eyleme döküldüğü anlardan ibarettir.

öncesi? önemsiz.

haklı, haksız? zerre önemi yok.

bütün erkekler yırtıcı ve amiyane tabirle hemcinsini yolup atan bağyanlardan etkilenir.

yani "kavga edesim var ama durduk yere sataşmış gibi olmayayım" ya da "kavgayı başlatıp haklıyken haksız duruma düşmeyeyim" gibi kaygılardan arınınız lütfen.

yine de işinize karışmak istemem elbette.
Hiç isim olmaz. Daha cok cadıya degil, daha cok hanımefendiye gereksinim duyuyoruz. Ülkece.
gerçekten çok doğru bir söylemdir..

öyle mıy mıy kadından çocuklarıma ana yapamam ben mesela..

çelik gibi bileği, kaplan gibi pençesi olacak ki yuvasını, erkekini korusun..

yavrusunu başka yelloz, sarışın -özellikle de rus- kadınlardan korusun..

eline oje değen değil, kan değen kadın görmek istiyoruz, hem doğamız bunu emrediyor, hem de evrimsel biyollıjinin yadsınamaz bir gerçeği..

memesi ve pençesi büyük olan kazansın..
ne alakası var kadeşim? hanımefendiler kavga edemez mi yani?

bu nasıl bir algı operasyonudur.

kimin adamısınız siz, ipleriniz kimin elinde?
Ancak Yılmaz'ı meseneden silecesin kavgasına tevellüdü yetmeyenlerin savunabileceği önerme.