bugün

(bkz: karıyla kızla saadet) isimli 10 bölümden oluşan eğitim setinin 2. bölümü.

ilk bölüm olan (bkz: karıda kızda kalite kontrolün esasları) geçtiğimiz günlerde tüm karı kız severlerin beğenisine sunmuştum.

neyse;

kadın psikolojisinden anlamayan eziklerin zırıl zırıl zırladıklarını görmekte ve neredeyse erkekliğimden utanmaktayım. neyse ki hiçbir koşulda, hiç kimseye boyun eğmeyen şanlı bir erkekliğim var da bu duygu ben utanmadan geçip gidiyor. fakat bu siz yıkık erkeklere acımadığım anlamına gelmez. dinle kardeşim;

karı hanımefendilerin size ya da herhangi bir dış etkene kızmış olmasından bağımsız olarak yapmanız gereken tek şey o anda kısrağınıza sıkıca sarılıp bir elinizi poposuna atıp bir bir elinizi de saçlarına dolayarak sakin ol beybilişkoloşkom, sakin ol kısrağım ben seni rahatlatacağım merak etme diyerek onu dizginlemektir.

yine de kısrağınızı okşarken brrrrffsss, brrssssfs demeyin. bu kısrağınızı daha da huysuzlaştırabilir. kısraklar çeşit çeşit olmakla beraber tuhaf bir dişilik gururu taşımaktadırlar. düzgün konuşmanın faydası olduğunu görmedim. vahşi bir kısrağın höt! dendiğinde gözlerimin önünde minnoş bir midilliye dönüştüğüne pek çok kez şahit olmuşluğum vardır.

ha tabi bu anlattıklarım benim aygırsılığımdan da kaynaklanıyor olabilir. sipsi erkekler denemesin. kısrak depikleyebilir. çünkü ben olsam ben de sipsi bir erkeği depiklerdim umarsızca ve nedensizce.
güncel Önemli Başlıklar