bugün

kocanın zevki için yaşanıyor olabilir.
umutsuz ev kadınları adlı dizide pazar günkü bölümde nermin'le kocasının denediği fantezi çeşidi. Oldukça saçmadır.
seks hayatlarına renk katma mücadelesidir ki ne kadar başarılı olunur bilinmez.
iğrenç bir şeydir. başkasının cinsel organını karıma veya sevgilime izletmek? hımm, oldu canım.
taraflardan birinin 'ben hiç izlemedim.' demesiyle başlayan, denenmemesi gereken şeylerin denenmesi sonucunda oluşan afallamayla son bulan mevzudur.
son derece doğaldır. zaten eşler birbirlerine cinsel anlamda ne kadar açık ve rahat olurlarsa o derece mutlu bir evlilik olur. böylece kimsenin gözü dışarda olmaz. aldatma ve boşanma oranı bir hayli düşer.
ilişkisine heyecan katmak isteyen evli çiftlerin uyguladığı yöntemdir. rutine binmiş cinsellikte biraz faydalı olabilir gibi sanki.
evlilik hayatları 15 yılı aşmış insanların yapacağı eylem olabilir. evlilikleri boyunca her pozisyonu deneyen eşler değişik fanteziler deneyebilir.
zevki ve heyecanı gitmiş bir cinsel hayata sahip çiftin yeni arayışlarından bir tanesi olabilir efendim.
ikisi de her seferinde "şunları bir kere de birlikte izlesek" diye geçirirler kafasından.
evlilik hayatlarında büyük tehlikeler vardır.
saçma gibi geliyo ama illa her çiftin yaptığı ve yapacağı birşeydir.