bugün

Sadece türkiye'de mümkün olan bir şeydir.

dünyanın başka yerinde cerayan etse adama götüyle gülüp elinden köşesini alırlar.

ama türkiye'de olunca, karı koca kavgası eden iki tipe, ulusal gazetelerin en okunan sayfasında köşe verilir, al sana köşe, her gün de zebellah gibi para, keyfini sür denir.

o ikisi, köşelerinden birbirine, "yok ben senin gamzene aşık oldum, yok sen benim götmü ye," diye atışır durarlar.

arkadaşım bize ne?

bize ne ya? o çello dinliyomuş da, bu ona acmış da, diğeri hiçbi şeyin farkında değilmiş zavallıymış falan.

lan bütün ülke sizin cihangirin llüks binalarında boğaz manzarasına karşı birbirinize laf sokup rahatlamanızı okumak zorunda mı?

sözlükteki götü boklu ana kuzusu oğlanlar, kızlar o kavgaların alasını yapıyor. senin o çoluk çocuktan ne farkın var da, para verip aldığımız gazeteniin sayfalarından fırlayıp bize özel hayatınızı anlatıyorsunuz?

bana ne arkadaşım?

kayseri daily tribune'de yazsanız hadi neyse. böyle şeyler her ülkede var da, ancak yerel gazetelerin kokoş, kıro, mal köşe yazarları arasında oluyor, di mi güzel çöcüyüm? di mi şımarık kızceğizim?

koskoca ulusal gazetede köşe sahibisin. meseleyi kişiselleştirsen bile sonunu herkesin ilgileneceği bi meseleye bağla bari lan.

allah cezanızı vermesin.

-ay sen bizi kıskanüüsüün.
-evet.