bugün

Sizden daha üst kademede biri espri yaptığında zorla gülmekle, size bulduğu abdest alan amcaya torpil atan çocuklar, boş çaydanlığı kocasının üzerine döken kadın videoları izletip gülmenizi bekleyen arkadaşla yarışan arkadaştır.

Geçen bunlardan biriyle muhattap olmak durumunda kaldım. Kanka, dedi, çok komik yahu izle şunu, dedi. Açtı videoyu verdi telefonu. Adamlar icat mı ne yapmış. Satacaklar. Adam satmayın diyo, cinnah minnah bir şey diyor ki bu tecrübemin en kötü yanı cinnah diye bir kelimenin belleğimde yer etmesi zannedersem. Sonra parayı görünce sat sat diyor. Neyse izliyorum, arkadaş kahkaha atıyor, bak şimdi bak diyor,ben bekliyorum. Ne zaman komik kısım gelecek derken video bitmesin mi?

Ayh bak daral geldi ya, gerisi vardı ama anlatasım kalmadı ki. Hofff yapmayın lan oğlum böyle, ne siz zor durumda kalın ne biz.
normalde komik gelir fakat zorla ve ardarda 7 8 vıdeo izletip her espri sonrası insanın vereceği reaksiyonunun izlenmesi durumu insanı dumur eder.
Bahsi geçen videoyu izleyenlerin izlettikleri kişilerin ayıp olmasın diye güldüğünü anlamadığı vahim olay. Ben bile "bir daha aç bakalım" deyip ikinci seferde kahkaha atmak zorunda kaldım ki hala kendimden utanırım.
Kalp kırmamak için gülünür. Rezilliktir.