bugün

kapitalist çalışma düzeninde kendine yakışanı giyen ve işe giden erkektir. sportif bedenine uygun giyinir. patronlar gık bile diyemez. çünkü mesleğinde ve kişiliğinden ödün vermeyendir. kendisiyle her ortamda barışıktır. giyemeyenler için 4 harften oluşan o kelimeyi bugün kullanmak istemiyorum. çünkü pazartesi...sendrom falan ağır gelebilir.

dışımdaki kapitalist düzen çok kuvvetliydi. onu devirmek bu kahpe çarkı çatırdatmak için tek bir şansım vardı. etrafa korkunç ışıklar saçan gözü... tek gözlü koca bir devdi. ama yıkılamayacak gibi de değildi. deri nefes aldım. alnımdan bir damla ter aşağı süzüldü. tuzu hissettim. tuz benim geçmişimdi sevdiklerimdi. geleceğimizdi. doğacak güzel çocukların kaygısız gülüşleri aklıma geldi. mesafe uzaktı. tanrı sanki göz kırpıyordu. rüzgarı hesapladım. mesafeyi hesapladım. fırlattım...
hayvan böğürdü. gözünden her tarafa parçalara ayrıldı. etrafa pis bir koku yayıldı. ama toprak ana yeşerdi..bi yerlerde ise motorlar maviye kavuşmak için sabırsızlanıyorlardı.
özet geç amk.