bugün

son zamanlarda dikkatle takip ettiğim kızlardır.

pazar sabahları, hava da güzelse instagram ı yada facebook u açma.
tüm resimler şöyle;

merve: plonezköyde hava bugün parlıyor, 3 fotoğraf (1 tane yemek 2 tane kankalarla)
duygu: bebekte kahvaltıdayız sonunda güneşi gördük 3 fotoğraf ( 1 tanesi gözlüklü bakmadan, dierlerii 4 resmin birleşmişi)
burcu: müthiş bir bahar sabahı çengelköy özelmişiz 4 resim (2boğaz resimi, 2 sevgilisyle yanak yanağe)
pınar: annemler gelmiş yaaa, caddebostanda kahvaltıdayız canım benim 3 resim (1 anneyle, 2 tane ailecek)

tahmin ediyorum sizin o kahvaltıyla falan alakanız yok merve, burcu, duygu ve pınar hanım.
çünkü kızların fotoğraf çekilme seansı 15 dak falan sürüyor.
2 resim için sen zaten yarım saat harcadın. geri kaldı 15 dakika, orda da 2 zeytin biraz peynir yedin.
hadi kalkalım diyorlar.
sonra aç kalıp, akşam evde pijamanla dünyaları yiyorsun.

evet evet ciddi ciddi şüpheleniyorum fotoğraf için kahvaltya gidildiğinden.

edit:imla
instagram'a fotoğraf atar ve açıklamasında da "nefis pazar kahvaltısı-deniz emojisi-güneş emojisi-kalpler kelebekler" yer alır.
Fotojeniktir.
Hizmet sektörünü canlandıran kızdır.onlar sayesinde para kazanan sektörler vardır.
bu tipler genelde gezdiren yediren içiren erkekleri tercih ederler . alışkanlık meselesi .
Sosyal medya kızlarındandır. Ne hayatın anlamını bilir ne sevginin. Oturup iki kelam laf edemezsiniz hayattan bahsemezsiniz varsa yoksa populer kültür öğelerini bilir onları konuşur.
(bkz: of check in yapamıyorum yaa)
güncel Önemli Başlıklar