bugün

meğer onlarda bizden hoşlanıyorlarmış. yani kadınlarda erkekler gibi.
(bkz: vay amk)
AA süper yaşadık desene.

Ben de bugün güzel bir haber alacam diyodum. Demek buymuş. Ohh şükür.
Da ayrı olsa yorum yapardım ama gerek yok.
Erkeklerin duyguları kadar samimi olduğu muallakta genellemeden kaçınırım. erkeğin nesinden hoşlanılır la kıllı mıllı bir şey.
erkeklerinde kadınlardan hoşlandığı gerçeğini değiştirmez.
eksik bir başık diğer yapılanlar da eklenmeli. kadınlar o kadar da kendilerinden soğutmuyorlar ve dedikodu da yapmıyorlar (dedikoduda denk sayılırlar fakat soğutmada erkekle yarışılmaz) ama sonra telafi edecek şey yapıyorlar veya üstünlük sağlattırdıklarından mıdır bilinmez sadece birkaç söylenip geçiyorlar erkeklerse hep onu kullanmaya yöneliyorlar güç olarak üstün olsanız da duygusallık ve yapılanları tutmada uğraştırmayın zararlı çıkarsınuz bütün erkeklere duyrulur.
her kadın için geçerli olmayan hede.
görsel
Ve sonra alarm calar ve en uzun ruya bile 7 saniye.
hoşlanıyoz tabi lan, hatta sizinle ilgili ne fantezilerimiz var bi bilsen.

görsel
kadınlar erkeklerden,erkekler kadınlardan hoşlanır.bu ilahi kanundur.dünyanın kuruluşundan yıkılışına kadar devam edecektir.allah iki cins arasında cazibeyi yaratmıştır.iki taraf birbirini çeker.
ne gerçekmiş be kırk yıl düşünsem aklıma gelmez. ulan 150 milyar insan yaşamış ölmüş şimdiye kadar hiçmi hoşlanmamış erkeklerden bu kadınlar da evlenmişler sevişmişler çocuk yapmışlar.
Kızlar belli etmiyor ki içlerini. Şeytan vallahi hepsi.
Ehh yani onlar insan onlarinda erkekler gibi bir hisleri var )). Allah askina bu nasil bir baslik ya )).
doğal olarak gerçekleşen hadisedir. her şey doğal haliyle kalsaydı erkeklerin söylediği gibi kadınlar da bunu söylerdi.

ama hepimizin bildiği gibi dünya kirlendi, her erkek sevilmeye layık olamadı. sapık kafalı, şerefsiz , saygısız , sevgisiz bir erkek canlısına tabii ki güzel duygular beslenmez ya da dile getirilmez.

not: kadınlardan da sevilmeye layık olamayan vardır muhakak lakin başlık erkekleri gömmeye daha yatkın.
freud bunu beğendi.