bugün

Fakir kadınların sorunudur. (bkz: otomatik park sistemi)
(bkz: ben şok)

ehliyet alıcaz ve onun için eğitimdeyiz. neyse eğitimlerde hocamız, ben, bizim serkan(acayip abazadır) bir de bir hanım kızımız(mini etekli) var. kızımın alımlı mı alımlı.. bizim serkan da bir o kadar itici. neyse hoca haydin başlayalım arkadaşlar dediği vakit hemen patlattım lafı; hocam bende kalp var ilk ben başlamiyim dedim ve hoca sekoyu çağardı. en nihayetinde amacıma ulaşmıştım kız ile arkada makara tukara falanlar filanlar.. akşama buluşuyoruz gibi sözleşmeler, herşey yolunda derken hoca kızı(isim vermeyelim reklama girmesin) çağırdı şoför koltuğuna. hanım kızımız öne, gudubet serkan yanıma transfer oldu. şimdi allah için kız kontağı on numara çeviriyor yeteneği var ama gel gelelim park hususunda sıkıntı yaşıyor, garipsedim. hoca 2 bidon arasına park et kızım diyor, bizimki dik girmeye çalışıyor! bir daha deniyor bu sefer gerileme giriyoruz! hayır 2 bidon arası mesafede bildiğin 2 arabalık yani.. kafa takıldı indim üşenmeden bidonu ta yolun sonuna taşıdım, bakın yeminler olsun 2 tır yanaşır. abi arabaya bindim hoca bıyık altından bana sırıtıyor(dalga geçme gibisinden). ve ne oldu biliyor musunuz?

(bkz: 7 düvel siksin ki kız park edemedi)

--spoiler--
evet, utancımdan akşam serkanla buluştuk!
--spoiler--
istanbul'un park sorunu kadar büyük bir sorun değildir.