bugün

evet efendim...

kadın denilen ırkın o kafasının içinde beyin taşısa da zeki olabileceğini, düşünme yetisinin gelişebileceğini ve herhangi bir işi yaparken görüp vay be diyerek aslında o kadının yapıyor görünmek için yaptığını anlayamamaktır.

ya kardeşim benim kaburgam konuşuyor mu allah aşkına? ne kadar zeka kırıntısı olabilir kafası var mıdır konuşabilir mi bütün gün direksiyon sallayabilir mi söyleyin allah aşkına? işte benim kaburgamdan yaratılan bir ırkın kafasının ne kadar çalışabildiğini düşünüyorsunuz ki?

kadınlardan zevkini alırsın, işini gördürürsün bu sebepten var onlar. benim erk genlerimi, yakışıklılığımı, dalgayı falan çocuğuma aktarması için bir araç sadece. o yüzden kadın dediğin ırkın kafası çalışmaz. hani sağda solda kadın bilimadamları falan var bakmayın onlara. onlar batının bize çektiği ayak oyunları, piyes yapıyor .mcıklar. hani öyle bakın üstün zekalı kadın falan var ayağına milyonlarca liramızı tokatlayıp kadınlara değer vermemizi istiyorlar.

ne olacak kadına değer verdiğimizce cebimizden paralar uçacak şıkır şıkır. nasıl mı işte böyle?

evlendireceksin kızını para gidecek eskiden başlık alırdık.

sevgililer günü para gider, değer verir çiçek alırsın para gider,

evlilik yıldönümü tektaş al ki para gitsin.

altın sektörü kime yarıyor?
çiçek sektörü kime yarar?
sevgililer günü harcamaları kime yarar?

küçük esnaftan mı alışveriş yapıyorsunuz? avm lerdeki kapital yuvalarından.
ama sen eşşşşşşşşşşek gibi çalış akşama kadar. yeter ki kapitalist sistemin dişlerine çomak sokma.

ben bunları söyleyince hehe onun bunun çekip çıkardığı demek kolay oturup fındık kadar beyninizle düşünmek zor gelir çünkü.
kafası çalışmayan erkek işidir.
Kadın sayesinde cennetten kovulan salak türün kadına salak demesidir.
Adam içlenmiş dokunmayın.