bugün

hiçbir kadının inkar edemeyeceği merak duygusudur.
kadın taştan da olsa, ben o bildiğin kadınlar değilimde dese, her kafaya uyarım hiçbir şey umurumda olmazda dese, ben hiç öyle insanları kurcalamam banane abide dese, kimsenin hayatı beni ilgilendirmez de dese bakın çok net söylüyorum kadın kardeşlerim altını çiziyorum kimse kimseyi kandırmasın. daha önceki tecrübelerime ve şu aralar yaşadığım taze tecrübeme dayanaraktan söylüyorum bunları. kıçımın kenarından attırmıyorum. istediğin kadar farklı, apayrı bir kişilik ol. meraklı melahatsın abi onda yapacak çok fazla bir şey yok kusura bakma. diyelim ki bir şeyi merak etti dimi. sordu sordu sordu sordu sen de söylemedin(ama söylenmeyecek bir şey, pisliğine-ibneliğine değil). ısrar eder eder eder eder beynini kemirir böyle her şeye rağmen gene söylemedin mi. bak şöyle bir şey yapar sonra "tamam söyleme". net. halbuki beynini kemirme aşamasında atılan mesajların sonunda hep sevimli sevimli gülücükler olur. tamam artık, her şey bitti. bir daha da artık ne zaman dönerse size(bundan hemen sevgili muhabbetleri anlaşılmasın, alakası yok çünkü az olgun olun). sonuç olarak saçma sapan bir konu yüzünden mal konumuna düşersiniz. o her ne kadarda "saçmalama yaa" da dese. karşınızdakini azıcık umursuyorsanız o da içinize dert olur kalır. abi yapmayın böyle.
(bkz: tamam gel hadi söyleyeceğim)