bugün

''ananda utanma yok, bacında utanma yok, türk kızları besttt'' diyecek olan ergen amsalakları bir kenara bırakırsak, sosyolojik bir tespittir.

''parasını verdiysem istediğimi yaparım'' algısı oluyor genelde. uçakta giderken ayaklarını tepeye kadar uzatırlar, otobüste 8 saat boyunca kahkaha atarak dedikodu yaparlar, 1000 kişinin önünde maymunluk yaparlar hiç çekinmeden, otelde her türlü yamyamlığı yaparlar. yeter ki ilgi görsünler.

günümüz kadınları birer vaka.
(bkz: kadınların ilkel insan olması) farklı türler.
sen nerede yaşıyon kardeş dedirten başlık. tahminlerimi sıralıyorum isveç, norveç, danimarka, belçika, belçika, hollanda.
(bkz: Kadınlarındaki her istediğimi yaparım tribi)
Kadınlarda 3 ar damarı vardır.
Biri gerdekte,
ikincisi doğumda çatlar.
Üçüncüsü ise hayatı boyunca Onunladır. Bu sayede haya duygusu onunla hayatı boyunca beraberdir. Üçüncü ar damarı çatladığında kadın utanmaz çekinmez olur.

Siz anladınız konuyu.
Bu erkeklerin acizligidir ne derseniz diyin. herkeste vardır utanmak sadece herkes koruyamaz onu aptallardan . Bu aptallik; cesur olma savaşı, özgür olma(!) savaşı, farklı olma çabası ve en önemlisi bende istiyorumdur.... bazen sadece utanman gerekir. Bir insanda önemlidir benim için. ama erkekler yada kadınlar fark etmez dedikleri aynı şu " suna da bak uyanıyor, Kezban bu ayol yada abi bu kolay tavlanır " falan işte. utanmak sosyal baskıdır benim için. ..
erkeklerin libidolarına hakim olamaması, kadınlara şiddet uygulaması, katletmesi gibi olaylardan sonra bizim en fazla göze zarar veren utanma duygusu olmayan davranıslarımıza değinelim.
hassiktir lan ordan derim. biri bana iltifat ettiğinde bile yanakları kızaran kızım ben sizde utanç duygusu var mı sanıyosunuz beyler?
kadın şişe saplayınca fantazi, erkek damacanaya saplayınca sapık dimi
iki yüzlüsünüz kızım.
erkeğin kadını çileden çıkarma durumu.
keşke annen seni küçükken kafa üstü düşürmeseymiş, yazık..
Kadınlar gununde yapmayan bare.

Otobuste bacaklarını ayirip oturan. 1000 kisinin onunde hic utanmadan karı kız kesen, laf atan. Oteller de param var bak ben zenginim egolariyla barda birseyler icen siz erkekler varken utanacak degiliz.

Sabah sabah sinirlendirmeyin insanı.