bugün

başlığın aslı, kadınlara voleybol, tenis, basketbol, yüzme yasaklansın idi.

akit yazarı bir şakirt söylemidir.

bu yobazların recmi vaciptir.

neymiş efendim? çırılçıplaklarmış. hassssstir oradan.

http://www.kemalistgazete...irilciplaklar-h12946.html
ya hû müslümanım diyen oynamasın voleybol, tenis. gitmesin karma yurtlara, okullara...

bu kadar basit.

bu adamın derdi ne peki, neden bu denli çırpınıyor?

amaç ilgi çekmek.
öncelikle kişi "yazar" sıfatına hak edebilecek biri değil, bu konuda anlaşalım. Zihniyetine yakın gazetede bir yer kapmış ve düşünsel sıçıntılarını yazmaya başlamış.

Amacı ilgi çekmek ve birilerine(!) yaranmak, yalakalık etmek.

haberin orijinali: http://www.habervaktim.co...lar-ciplak-sporcular.html
sporcular çıplak diye kadınlar spor yapmasın diyen zihniyetin zibidi yazarlarının açıklaması.

ne demek kardeşim müslüman kadın voleybol oynamasın demek?

sizin kafalar iyice uçmuş...
akillari {}'dan baska biseye calismayan sapik kesimin yumurtladigi yeni sacmaliktir.

ulan bir din bu kadar mi kadina odakli olur ??? akillari fikirleri kadinlari nasil kapariz, nasil pasifize ederiz, nasil evden cikartmayiz.... baska birsey yok.
Dünya üzerinde ne kadar kadın varsa, o kadınların toplam ağırlığı kadar bu yobaz heriflerin tepesine taş düşsündür. Ulan kadınları toptan kaldırın da yer yüzünden rahatlayın. Allah belanızı versin çapsız herifler!!
Böylelerinden yapıcaksın sabununu sonra soyunma odasındaki tuvaletlere koycaksın sporcular her s*çtkdan sonra onlarla yıkıcak ellerini. Üstüne de gerçek şakirt parçacıkları içerir yazcaksın ohh misss.
Yersiz haset feryadıdır. Dinini yaşamak isteyen, kendini gözlerden esirgeyen kadınlar zaten yapmıyor bu sporları. E diğerleri yapsın yapmasın, giyinsin giyinmesin kime ne? kapalılar yapamıyor da canı çekiyor, kıskanmasınlar diye mi diğerlerini kısıtlamaya çalışıyorlar. Dinine düşkünsen zevklerinden de fedakarlık etmek durumundasın. Bu kıskançlıktır, başka birşey değil.
buram buram yobazlık, şakirtlik, ve yalakalık kokan yazıdır.
ulan siz müslüman ve dindar nesil diye direttikçe, tecavüz ve bekaret yaşı 14 lere düştü.
pezevenkler sizi.
sizin zihniyetinizi sikiyim ben.
oha, yuh, cus, breh breh. bu nasil bir mantiktir boyle aman yarabbi. muslumanlarin baska hicbir derdi yokmus gibi voleybol oynayan kadina kilitlenmis. seytanin aklina gelmez hani. o degil simdi millet voleybol macina konsantre olamayacak. lan sanki kadin denen sey uzaylida uzak durun diyo. normalde buldumu affetmez bu radikaller ama lafa gelince hepsi evliya.
kadınlar yaşamasın zaten, niye yaşıyorlarsa da deyip, kendini gay'liğe vurabilecek bir adamın söylemidir.
Bu gibi kıt beyinli adamlar neden yaşıyor neden bunlar ile aynı oksijeni yakıyoruz diye sorarım kendime. Bunlar kadını ne olarak görüyor afedersiniz ama akşama kadar, cinsel ilişki yaşayıp boy boy çocuk yapan bir makina olarak mı görüyorlar.

Neymiş efendim kıçı başı açıkmış, lan sana ne? sana mı kaldı milletin nasıl giyineceği? beğenmiyor isen defol git iran'a orada yaşa.