bugün

(bkz: Sözlükteki kızları tespit etmek)
beyninin %95'ini bad sector oluşması nedeniyle kullanamayan sıçmık tespiti.

bu sıçmığa hayattaki en mühim başarın ne diye sorsan; "uludağ'da yazıyom ehehehehehe" diye cevaplar.
Ne kadınlar gördüm üstünde beyin yok ne beyinler gördüm içinde kadın yok. (Böyle değildi herhalde bu yaa.ss)
siktir lan yüzde yüz o. bu kadar abazaya nasıl sabır ediyorlar anlamıyorum. akıllı insan işi değil.
Aman teorik fizikçi, cern emektarı olsa çok basacak yani o gerizekan,

Bak hala memeye bakıyorsun, götü kesiyorsun.

Homo sapienste kalmış hala zeka diyor.
bu analizi yapan yazarı düelloya bekliyorum, buyurunuz ölçelim. sabrımızı zorlamıştır.
kadın yazarların zoruna gitmiştir ama her gün de bunu kanıtlamaya devam ediyorlar.

bu sözlüğü %5'lik kesim bir yerlere getirmeye çalışıyor maalesef.

diğerlerinin recmi vaciptir.
erkek yazarlardan farksız olduğunu gösteren durumdur.
Yüzde 5 i içindekiler de ya mod ya da kankası zaten.
Normal insanlar dişkilamak icin tuvalet kullanirken, bazi yazarlarin sözlugu kullandiklarini gormemize neden olan basliktir.

Tanim ziyanidir.
Bu başlığı açanın da beyni yüzde yüz çalışmıyordur.
Bunu söyleyenin bir kız olması ne acı.
Yaptıgı genellemeye ise tabi ki katılmak münkün degil ve bir tavsiye hemcinslerini ezmeye çalışarak dikkat çekmeye çalışmak dışardan pek bir zavallıca gözüküyor.
her entrylerinde bir kez daha kanıtlamaktadırlar.

üzülmüyor değilim.

sözlüğün refahı için, recm
her geçen gün kanıtlanan bir yyyy gerçeğidir.

ne saf salak çıktınız la.
Kadınlar geri zekalıysa arkalarından eksilmeyen erkek sürüsü homo erectus mu diye düşündürür.
başlığı açanın ve yazanların beyinsiz olduğu kadar gerizekalıyız.
beyler az bir düşünün ya.
kadın yazarlar silksin sizi dedirten başlıktır.
(bkz: kuyruk acısı)
Dahada genellenebilir. Tüm kadınlar dahil olabilir. Sadece kıyafet ve erkeklerden bahsedebilen bir dünya görüşünden uzak hiç bir bilimle ilgilenmeyen kadınlar bu %95 tahminini doğrular niteliktedir. Yüzünüze vurdum afedersiniz artık.
Tespiti yapan başta olmak üzere çoğunluğu için doğrudur.
Erkeklerin % 105 inin abazan olması gibidir.
Erkek yazarlar yansıtma uyguluyor herhalde. Kastettiklerini aynada bulabilirler. Bu ne özgüven yoksunluğu.
nası yani, omzundan aşağısı gerizekalı mı?
ayıp olan ve %95 in gerizekalı olması halinde bile bu tespti yapanın amip formunda su şebekelerinde gezdiği bir gerçektir. Yanında koli basili ve salmonella kılıklı arkadaşlarıda bulunur ki hiç ayrılamazlar
Dedi bi mankafa.~~