bugün

yine bir önyargıyla karşınızdayım.

kadınlar sevmeyi bilmezler, en iyi sevildikleri yere giderler" temalı başlıktır.
tabi kendilerini en iyi sevene karar verirken bazı etmenlere de göz gezdirmeyi ihmal etmezler.

cüzdan, endam ve tabiki süs köpeği gibi sizi yanlarında gezdirirken hava atabilecekleri bir yönünüzün olması gerekir. evet. ben böyle düşünüyorum.

bana pabucumu ters giydirirler.
sözlükte yine bir kadın genellemesiyle herkese merhaba dedirten tespit.

insanlar farklı olduğu gibi, kadınlar da farklı farklıdır. inanmazsınız erkekler de farklı farklıdır, hepsi her zaman seks istemez. neyse bu başka başlık konusu.

gelelim kadınlara. evet bazıları sadece sevilmeye gönüllüdür. ama yaptığım tespitlere göre bunlar yeterli olgunluğa erişmemiş, ailesi tarafından "prensesim, kraliçem" diye büyütülmüş, hayatında pek fazla zorluk görmemiş şımarık kadınlardır.

bazıları ise hem sevmeye hem de sevilmeye gönüllüdür. işte bunlar feleğin çemberinden geçmiş, olgun, dengeli, hem şımartacak hem de şımartılacak kadınlardır. çok değerlilerdir benim gözümde, ideal kadınlardır. çoğu kez değeri de kaybedilince anlaşılır.

bazıları ise sadece sevmeye gönüllüdür. bunlar değil feleğin çemberinden geçmek, feleğin tokadını sağdan soldan yemiş güçlü kadınlardır. tek başlarına hayatta kalabilirler, kimseye eyvallahı yoktur, sanatçı ruhu vardır, sizle her şey yolunda giderken bir anda çekip gidebilirler. aklıma umay umay geliyor, "sen yine olduğun gibi kal, misafirim bu şehirde" demiş ya, hah işte onlardan.

dünya acayip bir yer. çeşit çeşit insan, farklı farklı kadın var.
Boş genellemelerinize tükürmeye geldim.
Normal bir Kadın sevdiği kadar sevilmeyi bekler. Eğer bencil egoist bir kişilik değilse tabi.