bugün

iett zammı yapmıştır. 15 ağustostan sonra gemiş olsun. aylık öğrenci 60 tl den 70 e çıkmıştır geçen sene 55 tl idi. bir yıl içinde 15 tl zam ayıptır.
edit: bunu bile eksileyen orospu cocukları var ya ben daha bişey demiyorum ananızı tayyip topbaş birlik olsun siksin.
herkese nasib olmaz. bunu her yerde söylemek istemiyorum ama ulusalcı kafa beni tahrik ediyor: kadir topbaş dediğiniz adam aldığı maaş ile fakir, yoksul doğuran bir adam. bu adamın zaten paraya da ihtiyacı yok. kendisi zengin. belediye başkanlığından önce de zengindi. ama gel gör ki birkaç ulusalcı orospu çocuğunun gayet sistemli bir şekilde yapılmış olan ulaşım zamlarına karşı koyduğu tavır bambaşka. ne imiş: kadir topbaş açgözlü imiş. yaptığı zam kendi cebine giriyormuş gibi konuşuyor bir de. of! yaptığınız muhalefet, muhalefet değil, attığınız çamur tutacak kadar bir çamur değil. nasıl bir kafa oldunuz lan?
avrupanin 6. ekonomisi olmak kolay degil, durmak yok zamlara devam!
Hayaldi gerçek oldu. Geçen sene 55 tl olan aylık öğrenci biletleri bir yıl içinde 70 tl oldu.Hadi itiraf edin kimse bu kadarını beklemiyordu.
zam ukome genel kurul kararı neticesinde alınmıştır, kadir topbaş 'ın bireysel kararı ile değil..bilmeyenler için:

(bkz: ukome)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar