bugün

tip önemli değildir, tek mühim olan kendine güvenmektir demek yanlış olur. ama etkileyici bir erkek olmanın çok büyük bir kısmı özgüvenden geçer. kadın kendine güvenen ve gerekirse hayatını emanet edeceği bir erkeği yanında görmek ister. güçlü olup olmaması değil kendine güvenip güvenmemesi önemlidir. birçok bol götten sıkan erkek gördüm. ellerinden bir halt gelmez ama sadece sağlam bir özgüvenleri vardır ve bu ise kadınlarla ilişkilerini kolaylaştırır. kadın ise bu özgüveni atlamaz, hemen farkına varır. çok yakışıklı veya parası falan olup da kendine güvenmeyen bir erkek ise kadınlara yaklaşamaz ve acı çeker.
baslikta noktalama isareti kullanilamamasindan dolayi iki turlu anlasilabilecek onermedir.

1) kendine guvenen erkek, kadini etkiler.
2) evli olan ve esinin kendisine guvendigi erkek, diger kadinlari etkiler.

(bkz: bana on puan herkese sifir puan)
kadınların öküz öküz tiplerle birlikte olup sonradan pişman olup ayrılmasının sebebidir bu özgüven hayranlığı zaten. çünkü içi boş bir güvene çok çabuk kanar kadınlar... şunu yaparım şunu ederim kralım ben türündeki söylemler çok etkiler onları ama sonra 5-6 sevişme seansı kadar bir süreden sonra bütün hepsinin içinin boş olduğu anlaşılır. adamımız istediğini elde etmiştir. gerizekalı kızımızsa belki akıllanır bu deneyimden sonra.