bugün

(bkz: saçmalayanlar)
(bkz: suyunu çıkaranlar)
(bkz: allah akil fikir versin)
(bkz: kadın eli değdi diye abdest almak)
buna saçmalık derseniz bütün dinlerde saçmalık olarak değerlendirilecek bir sürü şey var. bu olaya gelince ilk defa bu sene fotokopi çektirmeye gittiğimde yaşadığım olaydan dolayı çok ilgincime gitmişti. bana yapılan bir saygısızlık olarak görmüştüm. ne oluyor lan o zaman fotokopiciyim diye yazma demiştim, sinirlenmiştim. ama herkesin inancı kendinedir. eğer bilgin varsa sorgula ve paylaş, en doğrusu . ama bilgin yoksa batırma sus da adam sansınlar.
ülkemizde daha çok kadın eli değdi diye elini yıkamayanlar versiyonu görülmektedir.
kadın eli değdi diye pipisini kesmeye kalkan erkek kadar anlamsız işler yapan kişilerdir.
(bkz: böyle biri yok)
islam dininde böyle bir kural, kaide, yasak yok... yani aslında çok saçma bir başlık bu bilinen sadece bir mezhep de o da karşı cins ile temas oldugunda yeniden abdest almak gerekir...

yoksa kol kesmek felan yok ama eğlenmek isterseniz şöyle de uçurabiliriz bu tezi, "o kesilen eli sonra dini eleştirenlerin g.tlerine sokuyorlarmış" bu da bonus oluyormuş...
kadin eli degdi diye asil beyinlerini yerinden cikarmalari gereken gruptur. * *
bu inançtaki kişiler şu sorumu cevaplamalı: 'mantığa uyan herşey dine de uymaz mı?'
Kesiyorsa kendi cahilliğidir ama belli ki islamiyete mal edilmek isteniyor. Bundan daha beteri de vardır kadının eli değmedi diye kadını kesenler crime and investigation kanalında modern, müslüman olmayan hatta güç bela Allah u Tealanın varlığına inanan amerikalıların yaptığı bir dolu manyaklığı ,sapıklığı görebilirsiniz.
akılları sürekli başka yerlerde olan insanlarda gözlenen bastırılmış içsel bunalım durumudur.
eli değil de kafası kesilip köpek mamasına malzeme yapılası kişidir. inanca saygıymış! peh!! duymuyorum a.q .
güncel Önemli Başlıklar