bugün

Ayyy başlığı yazarken sinirlendim. Mımaaah mınahh diye vuracaksın tokatı böylesine. geçen dolmuştayım bindim. Tabi arada binip fakirler hakkında fikir sahibi oluyorum. Deneysel yani. Bindim şeref verdim daha binerken dolmuşa tabi. Neyse bi bakındım beyaz t shortlü sarı kısa saçlı kuru kere oturuşu böyle gerilmiş yay gibi her an her şeyi yapabilir gibi bir hali var. Gülesim geldi tabi neyse parası neyse verdim dolmuş ilerledi biraz bu yavru ortada bi sik yok bi şey yok kalktı dibimde dikilmeye başladı tövvvbes. Şimdi yaşadığım yerde uzun saçlı kırmızı yovarlak gözlüklü küpeli müpeli tip pek yok ben biraz değişik geliyorum buralara fazlayım dedim ya dolmuşa binerken şeref veriyorum. Neyse öteye kaydım kaydı kaydım kaydı dolmuş ışıklara geldi bu sinirli ve gergin bir ses tonuyla 135 boyuyla kaptan ışıklarda indir. Dedi adam da gayriihtiyari sol şeritte diye karşıya geçeyim indiririm tehlikeli olur dedi. Bu sarı saçlı kore çingenesi tehlike falan anlamam indir korkmam ben indir beni. Diye atarlandı adam da açtı in dedi ölünce para edersin dedi. Beni aldı bir gülmek bir gülmek. Yeşil yandı ilerledik sonra müsait bir yerde inip biraz da kaldırıma şeref verdim.
durumum yoktu okuyamadım ama verdim eksini.
çingenedir, düşman başına.
hiç kolay değildir esmer tenle sarı saçın bağdaştırılması.