bugün

efendim malumu aliniz james brown i'm sex machine diye ortalarda salinan ve utanmadan bunu sarkı yapan nursuzun biridir. şimdi bu sex makinesi olarak ortalarda dolanan -daha doğrusu dolanirdi- kişiyi dinlediğimiz vakit boy abdestimiz bozulur mu? eğer bozuluyorsa ve boy abdesti almiyorsak cenabet cenabet dolasiyoruz? günahi ne bu pozisyonun? cehenneme direk mi olacağiz?

işte esas sorun bu diğer sorunlari bosveriniz, nasil olsa bu dünya fani ölüm ani ve kader diye alinyazisi diye birşey var kafa yormayi birakalim.

harbiden bu sorunun cevabi nedir?

dinlemelerdeyim benjamin? my name is james lebron james mi? benjamin nerde ulan deve? ha anladim pust gribi olmuş, iyi mesai arkadaslarinla tanis james evladim kaynas haydi hayirli olsun. vantilotoru tamir etmekle basla james ise.

zwht zwht
haydar dumen'e zihin yoluyla baglanip, az sonra cevabini vahiy yoluyla sozluge aktaracagim soru cumlesi.
james brown dinlemek boy abdestini bozar. eğer kısa boylu bir yapıya sahipseniz sizden iyisi yok bu durumda. ama eğer boyunuz uzun ise... işte bunu söylemek bile istemiyorum.
james brown değil de tom jones kesin bozar diye cevaplanası soru.