bugün

Genelde laikçi erkeklerin yaptıkları utanç verici olay. Bol bol içtikleri için.
din diyanet, aile kavramından uzak ibne işidir. genellikle sol eğilimli kadın ve erkeğin eşit olduğunu savunan insanlarda gözükür.
genellikle türk dizilerinde gördüğümüz olay.

farklı senaryo kalmamış gibi ısıtıp ısıtıp aynı olayları gözümüze sokan canım memleketim.
Genellikle Kemalistlerin yaptigi eylem. Müslüman içki içmez çünkü.
kadın dövmeyi kötü bir şey olarak görenlerin kitabında kadını dövün var. şimdi ama orada öyle demek istemişçiler gelir.
içki içen çomar işidir, içki içince delikanlı oldum sanır, en büyük benim egolarına kapılır eve gelincede, karısı bi iki laf söyleyince kendine yediremez paşa. bazıları laikler falan demiş ben çok gördüm karısıyla oturup karşılıklı kadeh tokuşturan laik. aradaki fark budur laik o an mutluluğuna mutluluk katmak için içer, çomarda efeliğine efelik.
iç istersen geberene kadar iç, günahında senin zevkinde senin beni zerre ilgilendirmez , ama o kadına dokunduğun an senin o ellerini bir tarafına monte ederler.
son günlerde popülerleşmiş bir akıma göre bu tarz erkekler kadınların daha fazla ilgisini çekmektedir. yani kadının isteği erkeğin güçlü ve otoriter olmasıdır. bahsettiğim kadınlar 40 yaşını aşmış teyzeler veya feministler değil. hormonları normal işleyen ve doğanın ona verdiği rolü utanmadan yerine getiren biricik kızlarımızdır. ister inanın ister inanmayın bu tarz davranışlar onların hoşuna gidiyor. sakın kadına şiddeti meşrulaştırmaya çalıştığımı ve normal gördüğümü düşünmeyin. şiddetin her türlüsüne karşıyım. başlıktaki eylemi ise baskın erkekler yapıyor ve kadınlarımız baskın erkekleri hem ruhsal hem duygusal olarak önde tutuyor. ne kadar kültür, efendilik deseler de içlerinde olan bir dürtü sürekli sert ve baskını öneriyor.