bugün

yokluğumun hissedildiği zirve olsa gerek. nitekim aldığım haberlere göre, hiç fotoğraf yokmuş. tabi ben olmayınca hüzünlenip, çekmekte istemediniz değil mi?
gelemediğim zirvedir. sağlık olsun ne diyeyim.
o değilde tabu neydi öyle yahu bi an kendimi başka alemlerde hissettim.
hafif çakır keyifte olsam katıldığım zirvedir zira iki elim kanda da olsa katılacağım demiştim.
katılımın 8 kişi ile sınırlı kaldığı zirve. aslında çok kişi gelip masaya oturmak istedi ama biz kabul etmedik. sekizde kalacak dedik bu bi prensip bi heves bi tutku belkide...
(bkz: olum o garson ben değilim mesaj atmayın lan)
son gaz devam eden kop kop zirve. yeni arkadaşlar ile tanışmaktan çok büyük bir hazzzzzzzz duyuyorum. üç günlük yazarı tokat manyağı yaptım yahu.
Şu an yeni nesil yazarlarla dalga geçerek devam ettiğimiz zirve.

üç günlük yazar var lan zirvede... puhaha...

ayrıca laptop var zirvede oğlum. feysbua girmek isteyen varsa gelsin.
zirveye saatler kaldı. ısınma turları başlasındır artık haydi kalkıyo bir kiii izmit çarşı kalmasın.
kocaeli zirvesine ilk defa bir celebrity'nin katılmasından mütevellit bu gece uyumak cidden zordur.
Gelenlere üç adet artı oy vereceğim zirvedir.
istanbul'lu yazarlar olarak iştirak etmemiz ve küçük şehirlerdeki yazar kardeşlerimizi yalnız bırakmamamız gereken zirvedir.

kocaelide starbucks var mı kuzum?

Ayrıca kırmızı halı istiyorum, üstüne s.çıcam.
gelenlerin p.m'den gerek bana gereksede evsel atik'a haber vermesini rica ettiğimiz zirve.

ayrıca zirve saati 16.00'ya alınmıştır.
katılası bir zirve...
eğer gidersem koskoca izmit de başka nargile cafe mi kalmadı adamı bıktırtıyorsunuz diyeceğim zirvedir. * ama zirveye katılmayacağımdan sorun yok.

(bkz: no problem)
kusura bakılmaması şartıyla zirve saati 16.002ya alınmıştır. aslında alınmamıştır ama bence öyle olmalı. az sonra netleşir.
asoların cavlayacağı zirve*
kız kaldırmak için katılacağım zirve.
katılmamın kesinleştiği zirve.
iki elim kanda olsa da katılacağım zirvedir.
uzaklarda olduğumdan kaynaklı, katılamayacağım zirve.

benden ayrı zirve ha! bittiniz olum siz!
izmitli olunmasının yanısıra, gelebilitemin olduğu zirvedir.
tarihinin 15 nisan olması beni huzursuz eden zirve. izmitte olmayabilirim o hafta çünkü. eğer şehir dışında olmazsam kesinlikle katılacağım zirve.
zirvenin bir diğer adıda johnnyturhan bizi affetsin zirvesidir.
izmit=kocaeli zirvesi.