bugün

Faydalı bir başlık olacağını düşünüyorum. Umarım hatırlayanınız vardır sözlükte. Yeterince anlatmaya çalışacağım.

Büyük burunlu bir adam başrol oyuncusu. Kış günlerinde geçiyor film.

Adam Küçüklüğünü gördüğü bir kıza ileriki hayatında aşık oluyor. Kızın çalıştığı yol kenarındaki burgerciye gidiyor. Orda tanışıp muhabbet ediyorlar sonra kız BMC marka olmalı kamyonetiyle evine götürüyor adamı. Adam kızın komidininde kızın Küçüklüğünü hatırlatan bir şey görüyor. Her ne sebeptense adam geçmiş gelecek arası yolculuk yapıyor. Sonra hasta oluyor. Falan filan. Sonra bir kütüphanede geçen sahne.

Birde filmin sonunda adam morg gibi bir yerde ölümü bekliyor gibi bir şey. Bir kaç aydır düşünüyorum. Filmin adını bilen varsa lütfen aydınlatsın. Çok saçma anlattım sanırım.

Edit : Filmin adı The jacket.
bir korku filmi vardı.
bir kamyon var. baya arka dorsesi falan var bildiğimiz kamyon yani. iki kız iki erkek bu kamyonla yolculuğa çıkıyorlar. böyle ormana falan sonra bu kamyonun arkasından çarklar mı ne çıkıyor. böyle baya kesen biçen çarklardan. sonra bir kız bir erkek malum amaç için dorseye girince ölüyorlardı. sonra kamyon falan çalınıyordu.
muhtemelen kimse bilmiyordur. ben de küçükken izlemiştim. cehennem bişeyiydi diye hatırlıyorum. bilen varsa yeşil pls.