bugün

evet dostlar kadınsanız hayat gerçekten çok zor. zaten size her bakan deliğinizi hayal edip bir fırsatı olsa da yatağa atsam şunu diye düşünürken hayat nasıl kolay olabilir ki?

bununla ilgili bir anımı paylaşmak isterim sizlerle.

2000 lerin başında falandı sanırım tam tarih veremeyeceğim oldukça seksi ve ağır olduğunu düşündüğüm koray ile bir ilişkiye başladım. koray benim hayalimdi aslında yaşadığımız yerde elinden geçmeyen kız kalmamıştı. haliyle benimde hayallerimi süslemeye başladı. yataktaki becerisini elinden geçen kızlardan duydukça rüyalarıma giriyordu. nihayet sıra bana geldi ve koray beni de hunharca elinden geçirecekti.

elbette böylesine deneyimli bir erkekle olmak ürkütücüydü benim için, korkmuyorum desem inanın yalan olurdu.

ilk başlarda namuslu takıldım eminim bakire falan olduğumu sanmıştır azgın şey yine de ceylanı ürkütmekten korkmuyordu. ilişkinin ilk haftasında edepsiz mesajlaşma evresine geçiş yaptık.

'' seni var ya şöyle tutar, böyle yaparım. sabaha kadar durmam şayze pompa ehehehe * '' mesajlar bu evreye geldiğinde artık tenhada buluşma vaktinin geldiğini anlamıştım.

tecrübeli olduğunu bildiğim için bende tecrübeli davranmaya karar verdim, aklını başından alacaktım ki bu seks makinesi beni unutamasın, her gece yastığa başını koyduğunda aklına ben geleyim istiyordum. buluşma yeri bu kez kafe falan değildi onun gizemli eviydi. en güzel çamaşırlarımdan birini giydim. elbette tercihim siyahtı malum stoya beyazına en çok siyah yakışır.

gittiğimde beni bekliyordu. duş aldığı belliydi o siyah saçları tel tel olmuştu, çok erkeksi bir kokusu fena bakışları vardı. bir anda üzerine atlamak istedim ama yapmadım mahçup bakışlarla içeriye girdim ne yalan söyleyeyim hemen istese hemen sevişebilecek kıvamdaydım o an.

tv karşısına oturduk yavaş yavaş yakınlaştık, öpüştük, göğüslerime dokundu eriyordum sanki avuçlarının içerisinde.
birden yanımdan kalktı ve ''bak sana ne göstereceğim'' dedi.

soyunacak sandım fakat o televizyona yöneldi bir dvd koydu, şaşırdım koyması gereken şey bu değildi çünkü. acaba romantik film mi? izleyecektik. film başladı ve ben gördüklerime olan şaşkınlığımı gizleyemedim ağzım açık kalmıştı.
iki iri yarı adam ve ufak tefek bir kız vardı filmde korkutucu olan kısmı hepsinin çıplak olmasıydı. inanamadığım şeyler yaptılar.

ne yani? kızları zevkten çılgına döndürmesinin sebebi bu muydu?

bak dedi bana kararlı bir ses tonuyla bunları yapmak istiyorum ben. ancak orada yapılan şeyleri yapmak hiç ama hiç bana göre değildi. yine de koray dan vazgeçmek istemedim, bir kez de olsa tadına bakmalıydım. sessiz kaldım yüzüne baktım öylece.

sonra telefonunu eline aldı enes i arayacağını ve filmde gördüklerimizi üçümüzün yapacağını söyledi. şaşkınlıktan ses çıkaramadım öylece donup kaldım o bana ben ona bakıyordum. ne çok korkmuştum çünkü hiç hoş olmayan şeyler vardı filmde. her şeyi koray için yaptım. ne var o kadın yaptıysa ben de yaparım dedim. enes i beklemeye başladık. o arada film devam ediyordu kadının çığlıkları salonda çınlıyordu. kaçıp gitmek istedim ama yapamadım.

dinng donngg!! kapı çalıyordu, afedersiniz altıma kaçıracak gibi oldum bir an. koray yerinden kalktı sıkı kalçaları dikkatimi çekti ona odaklandım, olacakları düşünmemeye çalıştım. kapıya yöneldi ve açtı iki erkeğin konuşma sesleri geliyordu. kalbim güm güm attı. koşup gitmek için artık çok geçti. imanı olmayan iki varlıkla bir evde yalnızdım. bu kaçınılmaz olaydan zevk almaktan başka çarem yok gibiydi. ayak seslerini duydum her adımı beni kalbimden vuruyordu. içeriye girdi veee...

elinde en sevdğim tatlı vardı. orman meyveli cheese cake elbette newyork usulü olan. gözyaşlarıma hakim olamadım. yanıma geldi. yüzümü o erkeksi ellerinin içerisine alıp,

- seni ben ne yapayım ya? bunu ben istiyorum diye mi kabul ettin?
+(masumca kafa sallayış eşliğinde) evettt.

bunun üzerine beni kucağına alıp hızlıca odaya götürdü yatağa bıraktı nazikçe hayatımın en güzel seksiydi o yaşadığım korkunun üzerine muhteşem gelmişti.

bu da böyle bir anımdır. hayırlı cumalar.
güncel Önemli Başlıklar