bugün

bir fethullah gülen company ürünüdür. efendim böyle mini mini bebeler toplanır ve kendilerine kendileri için hiçbir anlam ifade etmeyen bir marş ezberletilir ve sulu gözler ağlasın diye bir de sikimsonik bir olimpiyatta sergilenirler. bildiğin asimilasyonculuk olayıdır. bu çocuklara yakın zamanda dilleri unutturulup ait olmadıkları kimliklere girmeleri sağlanacaktır. bu arada düşündüm de;

(bkz: türkiye nin geri kalma sebepleri)

edith piaf: sözlükte de baya bir fetocu varmış.
istiklal marşı okuyan kenyalı yeşil çocuklar ın kuzenlerdir.
pkklıların eline vermesi gereken zenci çocuklardır.
samanyolu tv'de yayınlanan ayna programı bunları iğne deliğinden bulup çıkarır.

sunucu: evet işte kenya'da da bir türk koleji bulduk...
kenyalılar: KORKMAAA SÜNMEZZZ BU ŞAFEEEEEK
anlamıyorum ben bu insanların iki yüzlülüğünü. karşı olduğu bi düşünce olunca direkt şu meşhur at gözlüklerini takıyorlar ya da o gözlükler hep var.

milli takıma siyahi bir adam seçilir * *. adam milli marşı ağzını oynatarak söylediğini sanar, millet de bakıp orgazm olur vay be nasıl hemen bize uyum sağladı diye. hatta elin gavuruna bak bizimkilerden iyi söylüyo ekiekei diye gülerler. ama bu siyahi çocuklar okuyunca kötü. çünkü fethullah gülen'in eğitim sağladığı insanlar bunu yapan. fethullah gülen kim? kötü pis kaka. dimi? isterse mars'a gitsin, eööö ama orası zaten kötü bir yerdi ne var gitmişse, der bu tipler. gözlük camlarını kırdıklarım.
döner ekmek için bilinçsizce okuyan gençlerdir.
herşey bir kenara o çocuklar masumdur ve kendi kültürlerinden zorla çekilip çalındıkları için yazıktır onlara.
sikimde olmayan çocuklardır.

fethullah efendinin veletleri burada başta eğitim sistemi her tarafta kadrolaşacak, devleti sömürecek, kendinden olmayana yaşama hakkı tanımamak için elinden geleni ardına koymayacak...

ondan sonra vay efendim kenya'da istiklal marşı okuyan zenciymiş. çok da sikimde lan.

bir kere zaten okumasınlar. kendi devletlerinin marşı neyse onu okusun, kendi ülkelerine sahip çıksınlar. kültür emperyalizmi islam'ın neresinde yazıyor, bizim faşist/şeriatçı/demokrat/liberal/kapitalist/anti-siyonist/pragmatist cemaatçiler bir cevaplayabilirler mi bir zahmet.