bugün

ismail Türüt'ün onbeş yıllık dostu olan melik gökçek'e hiç bir para talep etmeden hatır için yazdığı şarkıdır.Bu TürüT'ün yazdığı ilk seçim şarkısı değildir.Son da olmayacaktır.Ismail Türüt her ne kadar MHP'li de olsa, önce bir Sanatci. Melih Gökcek'e yazdigi ilk Türkü bu degil yıllar önce "Ismi melih gökcektir , dedikleri gercektir" diye türkü
de yazmistir.

"Karadenizli türkücü ismail Türüt Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek için bir parça yazarak kendisine hediye etti. Parçanın içeriğinde Gökçek'in üç dönemde Ankara'ya damgasını vurduğunu belirten Türüt, meyve veren ağacın taşlanacağını da müzik eşliğinde anlattı.

Melih Gökçek'e hediye ettiği parçayla ilgili bir açıklama yapan Karadenizli türkücü ismail Türüt Gökçek'le dost olduklarını söyleyerek ;Medya özellikle bazı adaylara bilinçli olarak destek veriyor. Ben de böyle bir ortamda çok sevdiğim dostuma destek vermek istedim. Ankara onun döneminde Ankara oldu. Yaptığı hizmetleri sadece Başkentliler değil bütün Türkiye takdir ediyor. Yaptığım işle gurur duyuyorum ve her zaman onun arkasında yer alacağım; dedi.

ismail Türüt'ten destek gördüğü için son derece mutlu olduğunu söyleyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise ;Parçayı ilk dinlediğimde son derece mutlu oldum. Kendisi ülkemizde sevilen ve sayılan bir sanatçı. ismail Türüt'e jestinden dolayı teşekkür ediyorum; dedi."

http://www.haberform.com/...okcek-turku-ank-11586.htm
ismail türüt sanatçıysa, buda türküdür. bu ikisinin kabul gördüğü yerde de melih gökçek belediye başkanı olur. bir zincir olarak düşünelim ...
al birini vur ötekine denilesi durumdur... zaten ismail türüt'ten başka bir şey beklerseniz yanılırsınız... keşke müzik(!) alanında da yalakalık kadar başarı elde edebilseydi.
"bölücü oyunları bozan adamdır gökçek " diyerek karayalçın'ın pkk-dtp işbirliğine gönderme yapmış..türüt abimiz ankarada bölücü bir tehlike hissetmiş ki gökçek'i destekleme kararı almış..:=)

http://www.harbimuratkarayalcin.com/
güncel Önemli Başlıklar