bugün

tüm kafirlere iman ettirecek gerçekler bütünüdür. şimdi yazacaklarımı iyi takip edin. eğer bunlar bir barış ortamında olmuyorsa nerede olur, açıklayın.

hz.muhammed vefatından sonra 16 kişiyle cenaze namazı kılınıp defnedildi. imamlığı ali yaptı diğerlerinin hiç biri orada yoktular. barış dininin devamı için aralarında istişare ediyorlardı. hz. ebubekir en yaşlımızdır deyip ömer tarafından desteklendi. neticede kızı hz. ayşe anamızın babasıydı. ebubekir ilk icraat olarak ömer ile beraber kimde kuran ile ilgili ne varsa toplattırdı.yaktırdı. çünkü tek bir kitap olmalıydı. ebubekir 1.5 yıl halife kalabildi. şimdi hızlı ileriliyoruz.
hz. ömer halife benim dedi. tek kuranı aldı. hz. ömer öldürüldü.
hz. osman yerine geldi. hz. osman öldürüldü.
hz. ali geldi. hz. ali öldürüldü.
ali nin çocukları hz.hasan ve hz. hüseyin e karşı dedeleri hz. muhammed in azılı düşmanı ebu süfyanın torunları ( bu arada hz. hamzanın kalbini söktürüp yiyen hint in oğlu) operasyon düzenlediler. ikisi de öldürüldü.

devamında emeviler kılıç zoruyla başa geçtiler. emevileri daha fazla kılıç zoruyla iktidardan eden abbasiler oldu. barışla yoluyla tabii.

islamın 4 büyük imamı oldu.

imam hanefi; öldürüldü.
imam şafi öldürüldü. imam maliki öldürttü.

hani çoğunuz mezhebini bilmiyor ya da hanefiyim filan diyor ya hah bu adamlardan ötürü.

islamcıların hatta bazı tarikatların kurandan çok itibar ettiği hadisleri yazan ; buhari ( ilk hadisi peygamberin vefatından 250 sonra yazmıştır) öldürüldü.

işte bunlar hep barış, hep huzur.
islam islam düşmanlarından öğrenilmez !

kaynağından öğrenilir . bu sadece islam için geçerli hemen hemen herşeyi kaynağından öğrenmek gerekir .

tarihse tarih kitabı matematikse matematik yemekse yemek kitabı gibi gibi .

islamı düşmanlarından dinlerseniz size doğru bilgiyi vermezler çünkü .

yukarı da ki gibi eğer büker kendilerine çevirir öyle verirler . işlerine gelen ayetleri kullanırlar gelmeyeni inkar ederler . islam düşmanı başka ne yapar ki .

o yüzden islamı bilen öğretmenlerden hocalardan öğrenmek gerekir . yada bir kuran ı kerim alır baştan sona elini vicdanına koyarak okur öyle öğrenirsin .

ben objektif bakıyorum diyenlerden isen .