bugün

Kürt Mollalar ın, melelerın, hocaların; komünist, ateist, leninist ve Marksist bir ideoloji ye, sırf devlet olma aşağılık kompleksinden dolayı oy ve destek vermelerınden ötürüdür. Bir ümmetçinin uzattığı islam kardeşliği eline el uzatmayarak " biz ayrı devlet olacağız " dıyen bir topluluğa islamcılar ne yapsın.
Kürtler devlet olma sevdasından dınlerınden bile vaz geçtiler, komünist, sosyalist oldular. Onlara artık Rusya ve dış mihraklar abilik yapıyorlar.
Dinsizlik yüzünden birbirini yok eden bir milleti görmeyen yazar beyanıdır. Dostum! Sen anlamıyırmusun? Rumuzunuzdakı 76 her halde doğum yılın yaşın nerdeyse bana yakın. Müslümanlar dan bahs ediyorsun, bende onların medreselerının içerisindeyim, sağım, solum, arkam, önüm her tarafım ohın ve tillo mezunu hocalar, imamlar dolu. Bir o kadar da doğu kökenli talebe. Adamlar ümmetçiliği kabul etmiyorlar. Bizımde devketımız olsun başka istemiyoruz diyorlar. Bu kin bu hırs zaza larda okadar fazla yoktur. Dini benden çok faha iyi bilen bir molla pkk yanlısı olup hdp ye oy verir de ayrı devlet kurmak isterse ona kim ne yapsın? Ee bunun hocası, mollası böyleyse gerisi nasıl? Yani hoca yellenırse cemaat......

Bizde istiyoruz Kürtler komünist, ateist olmasın, din kardeşi olarak bin yıllık bagımızı devam ettırelim fakat bizi kabul eden yok.

Şimdiye kadar o medresenin içinde doğu kökenli zazalar hariç bir tane ümmetçi kürt hocaya yada talebeye denk gelmedim. Burda uzanan ele el vermeyenler suçlu değilmi.

Yazdığın ayet amenna tabiki de kabulumuz lakin ortada birlik beraberlik, kardeş olmak isteyen müslüman kürt nerde? işte ben burdayım bir müslüman olarak hepsine kucak açıyorum bakalım ne olacak?

Ben bu soruyu sadece müslüman bilinen Kürtler babında cevaplıyorum. Komünist, ateist, devletine, milletine, bayrağına düşman, bölücü ve yıkıcı terörist lere de kimse sahip cıkmamızı dusunmuyordur her halde?