bugün

ezik yazar söylemi. bu protesto da en komik olan da;"odtü üniversite olsun." plakartıydı. bu nasıl bir aymazlıktır, nerde üretim hatası birşey varsa biliniz ki bir yobaz sıçmığıdır.
odtü denilen yerde belli başlı bu tip zorbalar dolanmaktadır, ve bu zorbaların ardında hocalar vardır. Gün gelince şöyle iyi bir temizlik yapılacaktır.
Bu temizliğin başını ben çekmek isterdim, garezim olan kimseler var.
Odtululer haklıdır. kampuste işidcilere yer yoktur. muhafazakarlarda haberleri birazda sol muhalif kaynaklardan izlesinler.
Zaytung haberiyle: ilk 100 bin e giremeyen topluluklarin eylemi.
Igrenc otesi bir üslup.
Paragraf baslarindaki cirkinlikten, guzellik varsa goremedim.

arti "inonu universitesindeki bir grup muhafazakar gencin odtu'de yasanan anarsizm'i protesto etmesi" inonulu sevgili arkadaslarimizi iplememem icin, yeterli bir aciklama.
umarım protestodan önce barzolar ağızlarını yıkamışlardır. yoksa almasınlar o pis ağızlarına "odtü" yü.
Odtü'yü savunmak için söylemiyorum ama 100 bine giremeyen beyinler ne saçma bi pankarttır la o.
kedi ciger meselesidir. odtu yikilsin diyenler kendi okuduklari yerin ne kadar bilimsel bilgi urettigine baksin once. sahsen odtude okuyacak kadar caliskan ya da zeki degildim ancak o universiteye hakkini verecek kadar mantikliyim.
nerede kıyıda köşede kalmış, varlığından birçoğunun haberdar dahi olmadığı mahlukun, bu ülkenin gurur verici kurumlarına saldırısıdır.

hayatta bir defa kendi başarınızla birşeyler elde edin mk. hadi boğaziçi, itü falan protesto etse anlarım da, kenarın dilberi sen kimsin ki odtü gibi bir okulu protesto ediyorsun. haddini bil !

hem i.melih gökçek odtü arazisini yağmalayınca sana ne girecek? tr uzantılı adresler elinden alınınca sana ne faydası olacak?
odtü'de her çeşit insan var, çoğunluğunu solcular oluşturmuyor aslına bakarsanız, onlar daha örgütlü olduğu için öyle kalabalık görünüyor.
protestoya gelince; saçma bi slogan. ancak haksız mı? hayır. yıkılsın derken onlar da kepçeyle yıkmaktan bahsetmiyor. şu terörist bozması, soyu kırık, boynuzlu pezevenklerin tutuklanmasından, okuldan atılmasından bahsediyor.
haklı protestodur eşitliği özgürlüğü dillerine dolayıp terbiyesizilik yaptıkları için eleştiriyi haketmişlerdir.
bu s*ğcılar eminim ismet inönü'den nefret ediyorlardır.

inönü'yü sevmiyorsanız üniversitesinden de siktir olun gidin amk y*bazları. seviyorsanız zaten şu saçmalığa kalkışmazsınız.
bir üniversite nasıl rezil edilir adlı çalışmada emeği geçen herkese teşekkürler!
inonu universitesi bir zamanlar modern,yenilikci ogrencilerle doluydu, simdiki haline bakip uzulmemek elde degil
haremlik, selamlık usulü protestoyu da şu ülkede gördük ya. artık tanrı ya gidebiliriz. reiz tayyip'in bahsettiği imanlı gençlik bunlar. gerçi biraz akıl kıtlığı var ama olsun bilal tayfası bunlar.
aceyip guldugum eylemdir. hayir sizin gulmek neyize? gotu boklulara bak hele. calismislar onlarin olduklari yere gelmisler deee onlarla yaristiriyorlar kendilerini. canlarim uzulmeyin odtu de okumuyorum diye. bu kadar belli etmeyin. muck.
Akıllarını aldırıp gelen gençler topluluğundan başka bir şey değiller.
Inönü üniversite mi ki protesto ediyor. Boş lakırdı.
protesto edeceğine çık erkeksen git adamları bul hallet birader.
sorsan solcudur kendileri. sorsan marksist sorsan bireyci. yaz desen hümanizm üzerine tez yazar. yap desen dünya halklarını kardeş yapar. tabi bunlar sözde. bir de fiilde olanlar var.

ağzında barış türküleri ellerinde sopalarla namaz kıldı diye bire on kavgaya koşar. dilinden düşürmez ilimi, bilimi ilk yerli uydunun fırlatılmasında taş atar.

ama onlar ezbere dayalı eğitim ve sınav sisteminde yüksek puan aldıkları için; bunlar onların en doğal hakkıdır. ama onlar öss de ygs de lys de kutucukları daha güzel doldurabildiği için insanların herşeyine karışabilirler. ve geri kalan diğer tüm insanlar onları eleştiremez bile. çünkü onlar yanlış kutuları karalamıştır. çünkü onlar güzel ezberleyememiştir beş hececileri, nazım hikmetin ve adalet ağaoğlunun eserlerini.

bir de bunların yancıları vardır. o kutucukları yanlış karaladığı için odtüye girememiş ama onlar gibi düşünen. onlarla aynı şeye inanan, aynı şeyi savunan. bunlar insanlara "sen odtüye giremedin diye eleştiriyosun" der. kimse de çıkıp sormaz " e sen girebildin mi?" diye. çünkü onlar kutucukları doğru dolduranları savunur. ve haşa o kutucukları doğru dolduranları eleştirmek çok büyük günahtır. çarpılırız maazallah.

ve tabi tekrar etmeden edemeyeceğim, fuzuli bir sözünde der ki;

Mey biter saki kalır. Her renk solar haki kalır. ilim insanın cehlini alsa da, hamurunda varsa eşeklik; baki kalır.
(bkz: inönü üniversitesi kim amına koyim)

ne saçma sapan işler bunlar yahu. zorla sövdürtüyorlar adama.
ahahagaha inönü üniversitesi ney laaaann? sen odtü'yü kınasan nolur kınamasan nolur aaghahaha