bugün

insanı kıpır kıpır eden durum,

Hele tanışma ile görüşme arası 2 yıl ise.

Millet bu sürede evleniyor yahu.

neyse umarım böbreği çaldırmayız.
işbu entride (#35476881) bahsettiğim gibi,

nihayet gerçekleştirdiğim eylem.

Böbrekler sağlam çok şükür.
defalarca yaptığım, hiçbirinde de kötü sonuçlanmayan eylem. henüz böbrek kaybı yaşamadım çok şükür.
Pek çok kez gerçekleştirdiğim ancak bugüne kadar çok problemli bir insan ile karşılaşmadığım durum yinede iyi kötü insan karşınıza çıkabilir dikkat etmek lazım.
(bkz: yakada kırmızı karanfil)
O kadarcok yaptim ki. Yinede bey kisisiyse gerim gerim gerilirim. Surekli kizaririm utanirim gulerim salak salak ne konuscagimi unuturum ama klavye basinda oooooohh.
görüşmekle kalmadım onunla çıktım sınıf arkadaşımın ablasıydı. nette tanıştık. bu şekilde ilişkiler kurulmamalı tanıyamıyorsunuz insanları.
(bkz: böbrek avi)
Diyaliz merkezinden herkese selamlar tek böbrek ilede yaşanıyor merak etmeyin.
sabah bir küvette böbreğinin biri olmadan uyanmaktır.
Görüşmeyi bırak 4 yıl sevgili kalabilenleri oluyor şeklinde arttırılabilir durumun normalliği.
Emin değilim bok da çıkabilir.

Edit: gerçekten bok çıktı.
aslında çok yadırganmamalı. birisiyle okulda tanışırsın, iş yerinde tanışırsın, arkadaş ortamında tanışırsın. tüm bunların hepsinde de o insanı tanımazsın, hakkında fikir sahibi değilsindir. zamanla nasıl birisi olduğunu anlarsın. internette tanıştığın ile ne fark var? onu da diğerleri gibi tanımazsın, zamanla fikir sahibi olacaksındır. yani ilginç, marjinal bir şey gibi görmeye gerek yok. hele ki büyük şehirlerin melankolisi, yalnızlığı falan diye bir girersem olaya gece gece felsefe yaparız burada.

en büyük sorun insanların neden buluştuğu değil, neden internetten tanıştıklarıdır. burada da büyük şehirlerin melankolisi başlar. ona da bir sonraki sayıda değiniriz artık.
Daha once yaptıgım bır seydır. Gayette guzeldı, ıkı taraf bırbırını ıyıce tanıdıysa sorun olmuyor. En sevdıgım ınsanlardan bırı o suan.
her şey umduğunuz gibi olmayabilir, dikkat edin.