bugün

instagirl ve instaboyların benim arabam var, ben araba kullanıyorum, ben geziyorum gibi cümleleri direk yazamadığından başvurduğu yoldur. eğer bu bir videoysa genellikle arka planda pop müzik çalar. direksiyondaki logo markaya göre alınır. marka çok göze batırılası değilse mutlaka hız göstergesi çekilir ki o da 100’ ün altında ise döverler bunları. bazı rivayetlere göre eğer resim ya da videosuz yolcuğunu tamamlayan instayounglarımızın 7 gün içinde başlarına çok kötü şeyler gelir.
görsel

ibre 210 Ken atılan fotolardır.

atmamak için sebep yok, atmak için de sebep yok.

Kim ne atarsa atsın aq kimene? Sizi siklicek olsa atar mı millet?
araba kullanırken o videoların nasıl çekildiğini merak ettiğim hadise. abi değer mi ya o kadar kasılıp gerilmeye..
Zaten Avrupa'nın herhangi bir ülkesinde standart bir vatandaşın en az standart kalitede bir arasi rahatlikla olduğu için insanlar boyle sigliklarla uğraşmaz ama Türkiye'de araba alabilmek oldukca zor olduğu için cirkin emellerine alet ediyor insanlar. Anca kendi kafa yapılarına uygun sığ kadinlari etkilerler ayri.

Bir mubarekte dağ evinde arka planda şömine yanarken bir kadeh şarap eşliğinde satranç oynarken paylaşsın kendisini.
9 araba alıp sattım. Öyle doğan şahin değil. Kia sorentodan chevrolet cruz a opelden forda bir tane resmini dahi çekmedim. Adam bayramda 3 günlüğüne araba kiralıyor gidiyo ilk önce kontağı bile açmadan instagrama foto atıyor. Malın biri de gelmiş çekemeyenlerden bahsediyor. Arabanı sormaktan vaz geçtim. Sen önce ehliyetin var mı onu söyle.
nedense bu yorumları okurken çekememezlik ve olmamanın yarattığı bir savunma mekanizması lafları görüyorum.

adamın var ki atıyor, sizin yok ki eleştiriyorsunuz. kem gözlere şiş.
Görmemişin arabası olmuş, tutmuş direksiyonunu instagrama atmış. Dedirten hadise.

4 ay sonra o direksiyonun kredi taksidini ödemekte zorlanınca akbile ya da izmirkarta talim ederken de kendilerinden foto bekleriz.
Bana Instagram hesabımı sildiren hareketlerden biridir.