bugün

evet efendim, öncelikle tehlikeli bir yerde oturduğum için kulağı daima dışarıda olan bir insanım. bir ses gelse, bir olay çıksa da pencerelere aksam, biraz kavga izlesem bütün günün stresini üzerimden atıyorum. fakat bir süredir yoğun gaza gelmelerime, 1 saniye içinde oturduğum yerden kalkıp cama fırlamama rağmen kavga izleyemiyorum. sebebi ise sokakta bağırıp çağıran, fakat onca insanı etrafına, pencerelere toplamasına rağmen kavga etmeyen orospu evlatlarıdır. be yavşak, sen beni ve benim gibi düşünen diğer bilinçli bireyleri nasıl haya kırıklığına uğratırsın diyesim geliyor bu insan müsvettesine, fakat demiyorum yine terbiyemi bozmuyorum. yalnız bu durum devam ederse, bir gün 4.kattan aşağıya ananızı sikerim lan, kavga etmeyecekseniz ne diye şov yapıyorsunuz diye bağıracağım. akabinde vücudumun belli bölgelerinden kan alımları gerçekleşmezse gelip burada sizinle paylaşırım. özet olarak ülkemizin en sorumsuz, en vurdumduymaz insanlarıdır bu ibnetorlar. bundan sonra bağırıp kavga etmezlerse ben yapacağımı bilirim.
(bkz: abooov ne dedi)
(bkz: o lafın altında kalacağına gel benim altımda kal)
Bizde emanet çıkınca kan akar.