bugün

zor zanaattır ne diyerek gönlünü ruhunu okşayacaksın gönlünü alacaksın. üniversite yıllarında bir kız arkadaşım olmuştu aslen iskenderun'lu. grup 4 kız 3 erkekten olmuşmakta acayip bir samimiyet var, dostluk ön planda günün çoğunu birlikte geçirmekteyiz.

günlerden birgün gruptaki bir kız yanıma gelerek seninle birşey konuşacağım dedi; konuşalım hay hay dedim. dostum dedi iskenderunlu senden hoşlanıyormuş seni seviyormuş ona teklif edermisin dedi, yok yahu daha neler şok olmuştum dedim olamaz biz dostuz, sıçarım lan dostluğuna kız seni seviyor işte dedi. burada isk.li hakkında bilgi verecem 155 boyun 77 kg ağırlığında koları tüylü bir hatun ama çok sempatik gülüşü seni senden alır çok neşeli.

olmaz öyle şey dedim ben o kıza yan gözle bakamam vs, isk.li bana cephe aldı muhattap olmuyor okulun ilk yılının bitmesinede 15 gün var grup bölünmeye başlamıştı eski tadımız kalmamıştı, grup erkeklerinden bir tanesi geldi olum çık şu kızla işte ne var sanki zaten okul bitecek tatilde arar ayrılırsın grup dağılıyor bana biraz ara gazı vererek yolladı, neyse gittim isk.linin yanına dedim x benimle çıkarmısın, kız tabi asıldı boynuma kopmak üzere tabi tabi dedi, neyse biz başladık ilişkiye ama ben kızdan kaçıyorum ilişki üstü kapaklı devam ediyor eğer duyulursa x le çıktığıım okul kariyerim bitebilir o kızla çıktığım için kimse bakmaz bana,

neyse efendim günlerden birgün başbaşa kaldık geldi kucağıma oturdu bende kol kıllarını okşuyorum ve o soru geldi
-benim en çok neyimden hoşlanıyorsun
-hımmm(ne desemki amk kol kılların desem dayak yerim)
-çok düşündün canım söylermisin
-(işte en büyük hata) gözlerini hayatım beni benden alıyor

evet müminler neyse olaylar gelişti ben yaz tatilinde kızdan ayrıldım, sonraki sene bununla çıktığım için reddedildim burun kıvırdı kızlar, bende çareyi yeni gelenlerde buldum. 1. sınıftan bir kızla çıkmaya başladım, yeni çıktığım kızı x sıkıştırmış o beni seviyor bana gözlerine aşığım dedi vs vs. şimdi o sonraki çıktığım kızla evlendim 5 yıllık evliyim ve hala önüme temcit pilavı gibi sürülür o ettiğim iltifat.
begenmediğin kızla sırf çıkar ilişkilerin yüzünden sevgili olup, akabinde kıza iltifat edip ve bunu bir de marifet misali sözlüğe yazanın ben...
senin o.'dan ne farkın var?
yaa biraz insan olun...
"erkek değil mi, hepsi aynı" diyenleri haklı çıkarmaktır.
böyleleri ya çok aşıktır ya da çok salaktır.
nerede ne çıkarı allah aşkına ben yaşadığım bir olayı anlatmak gafletinde bulundum bunun neresi o.luk. ayıptır yahu.
arkadaşlarla ara bozulmasın, grup dağılmasın diye iltifat edilecek yanı bulunmayan bir kızla çıkmak, menfaat olmaktadır. o'luk ise menfaat karşılığı birlikte olmaktır.

düz mantık...
Abazalık dönemi olaylarındandır, herkesin bir abazalık dönemi vardır, insanlar muhtemelen o dönemde gerçekleştirir bu eylemi.
güncel Önemli Başlıklar