bugün

Karakter sınırından dolayı kırpılan başlıktır. Olması gereken rüyada ilkokul hocanızın kertenkelesinin muhabbet kuşunuzu yediğini görmek olacaktı.

Yorum yapılması beklenmektedir.

Rüyanızda omzunuzda küçük, tatlı, sevişgen muhabbet kuşunuzla sokaklarda pervansızca dolaşırken; emekli olmuş ve (ne alakaysa amk) terziliğe başlamış ilkokul hocanızla karşılaşırsınız.

ilkokul hocanız sizi ekmek teknesine (terzilik yaptığı dükkana) götürür ve (sanki sokaklarda rahatça omzunuzda dolaşmıyormuş gibi) kuşunuz kaçmasın diye kapıyı kapatırsınız. Hocanız size mekanı gösterdiğinde kertenkelesinin bir masa mı desem, sandalye mi desem, onun üzerinde uyuduğunu görürsünüz.

Siz hocanızla muhabbet ederken omzunuzda gezinip duran ve sürekli sizinle oynaşan kuşunuzun bir anda ortalıkta olmadığını fark edersiniz. Kuşunuz dışarıya kaçtı sanıp korkuyla kapıyı kontrol edersiniz ama kapı hala kapalıdır. hocanızın yeşil kertenkelesi ise iki kat büyüklüğüne çıkmış bir halde ve mavi bir renkle (kuşunuzun rengiyle) uyumaktadır...

Birden (üstün zekanızla) kertenkelenin kuşunuzu yediğini fark edip ağlamaya başlarsınız ve sizi öyle görünce halinize üzülen hocanız kertenkeleye kızıp bir eliyle kuyruğundan tutar ve diğer eliyle de midesine bastırarak kertenkelesinin kuşunuzu kusmasını sağlar. Salyalara bulanmış kuşunuz elinize düşer ama çoktan ölmüştür... Ve kan ter içinde uyanırsınız.

O değil de amk uyandığımda ciddi ciddi kuşun yerinde olup olmadığını kontrol edip, olmadığını fark ettiğimde panikle bağırdım. Meğerse annem eve salmış.

Bilinçaltım beni ürkütüyor sözlük.