bugün

Ateist gibi görünmeye çalışıp her fırsatta islamı övmeye çalışan sahtekarlardır. Bunu yaparken de en çok başvurdukları cümle ben sizin gibi yobaz ateist değilim cümlesidir. Halbuki dogma bataklığının en dibine saplanmış nurculardan bile dağa yobazdırlar. Delikanlı gibi müslüman olduğunu söyleyemedikleri gibi hadislerdeki kurandaki her türlü rezaleti pisliği gücünün son zerresine kadar savunmaya çalışırlar.
Bir de bunların Osmanlıyı övüp Atatürk'e hakaret eden tipleri vardır. Onları da evire çevire dövesi geliyor adamın. Ateizmin yüz karasıdır bunlar. Yalancı sahtekar ikiyüzlü kancıklar!
Belki de vardır dediğim ateist modelidir. Şunu belirtmek isterim ki ateistin yada müslümanın yada herhangi bir inancın yobazı olmaz... Yobaz kadar götten uydurma bir kelime daha olamaz. Ayrıca ateist olan her insan atatürkü sevmek zorunda değildir. yada osmanlıdan dinlerden nefret etmek zorunda değildir. Eğer böyle bir zorunluluk varsa ortada o inanç sistemi yada inançsızlık sistemi yanlıştır, hatalıdır. Ayrıca böyle başlığa bu ilk entry beni yarmış durumda bi git iki okul oku gel öyle yaz lan. *
bir de ateistim müslüman oldum diyen modelleri var ki beni kopartıyor. baksan adam camiden çıkmıyordur zaten.