Surekli ayni cumleleri yazdigini dusunmuyor, copy-paste yaptigina inaniyorum. Ornek verirsek;

Mutlu ama uzak olsun. Diger ornekler sizden. Swh.
çok kırıcısınız...
Beğenmeyenin, benim copy paste cümle kalıplarını beğenmeyenlere yaptığım gibi, donuza ekleyip görmemeyi seçebileceği kalıplar. Cidden beğenmiyorsan donuza eklersin. Tabi amacın ayar verip artı kasmaksa bilemem. işine gelene işte…
galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışları nedeni ile..

bu arada kendisi sürekli fenerbahçeye ve fenerbahçelilere çok daha "kırıcı" şeyler yazmaktan geri kalmıyor kardeşim benim.. gs lilerde böyle bir şey var kendilerini bilemiyorlar, göremiyorlar bir türlü. sürekli en mağdur ve en mağrur onlar. ülkedeki en ak kaşık onlar. onların başkanları yöneticileri melaikeler. futbolcularının hristiyan olanları "çift kutsal su" ile yıkanmış, türk olanları gökten zembille inmiş sahtekarlık art niyet vs hiiiçççç bilmezler. taraftar olarak da kendileri inanılmaz objektifler öyle böyle değil. haksızlar ise kesin dile getirirler öz eleştiri yaparlar isyan ederler kendi lehlerine yapılan milyonlarca ibneliğe. ki bir gs linin "haksızız" dediğini görmek bir kaplumbağanın dile gelip şarkı türkü söylemesinden çok daha imkansızdır.