bugün

ayağa düşmek tabirinin hiçbir sanat eserine yakışmayışına güzel bir örnek olan önerme. kurtulalım artık şu klasik müziği entelektüel- puro- fötr şapka- top sakal kombinasyonuna sahip insanların dinleyebileceği gibi genellemelerden.
olmayan gerçektir. hastayım bizim milletteki '' sadece ben izliyorum'' yada '' ilk ben izleyin/dinleyin diye söyledim'' hastalığına. bırakın lan bu tripleri mk. ilk sen söylesen ne olur söylemesen ne olur? 6-7 sezon süren ve '' herkes tarafından izlensin'' diye yapılmış bir şey amacına ulaştı diye diziye mi kızılır? şarkıcılara da kızıyorlar böyle '' amaan ünlü oldu. biz onu bilmem ne barda 20 kişiye şarkı söylerken dinlerdik'' diye. e ne olmuş aga o zaman dinliyorsan? çok büyük bir özellik miydi bu? ayrıcalık mıydı? hatta bu halil sezai incir reçeli'nden sonra ünlü olunca bir açıklama yapmıştı '' eski hayranlarım bu kadar ünlü olmama alınıyor. onları da anlıyorum'' diye. neyi anlıyorsun hacı bırakın şu sikimsonik sanal ilk seyirci muhabbetini.
barney stinson karakteririnin ilk yedi sezon x ise suan eksi x olmasindan mutevellitdir.