bugün

efendim malumu aliniz dünyanin yükselen trendlerinde arazi tasitlari olsun ciftci pickup'i falan olsun hatta ve hatta esasta ordu hummer marka jeep'i olsun - aziz dostum çöl ayisi general swarzkopf bir tane hediye etmişti- modifiye edilip sosyetik davetlere gitmek moda oldu.

elin ecnebi taşralilarinin baslattiği bu model tüketim alişkanliği teksasli petrol milyarderi aile olan ewing ailesi tarafindan baslatilmiştir- hazir aklima gelmişken dallas'a bir ugrayayim da su ceyar'la bir cay icelim-

dört tarafimizin magandalik ve görgüsülükle cevrildiği günümüzde hilton'A bes cayina traktorle gitmek bence yeni trend olacaktir. traktorler bildiğiniz gibi ciftci traktoru olmayacak hatta fevkalade modifiyeli ve cafcafli olacaktir. - moruk dün tem'de benim traktorle 260 bastim uctu meret oh yea- zannederim muzik tesisati fevkalade guclu olacak ve hoparlerden ferhat güzel'in nameleri yükselecektir - sezen'in modasi gecti be hayatim, onu salarsan out olursun sosyeteden-

işte bu suretle ceminiyet hayatinda nasil kalici olacağinizi hatta bir efsane olacağinizin izahatini verdim.

sözün özü cay may bahane metalik boya sahane...

not: romorku gece gezmelerinde arkaniza takarsiniz, gündüz vakti o işler olmaz anlarsiniz ya ehehehehe....
tarktörün arkasında şu muhtemel yazının olacağı durum.

(bkz: köylüyüm ama para bende)