bugün

hayatları sevgi, aşk, sevgili, vs olmuş kişilerdir. dinledikleri bütün şarkılar aşk sözleri içerir, aşk romanları okurlar, muhtemelen de 2 haftada bir sevgili değiştirirler. geçtiği gün onlarca insan ölmüştür fakat onlar hala acaba nasıl yeni sevgili edinebilirim adlı el kitapçıklarını okumaya devam ederler..
Olaylara karşı duyarlı olmak ile saplanmak arasındaki ince farkı ne yazık ki algılayamamıştır. manastıran kapatılası insanlardır.
benim pek ciddi gecinmeyi seven ve vicdan azabi görevlerini icra etmeyi seven ne güzel halkim varmiş yahu. daha kime göre neye göre kavramindan bihaber olan ve yargilamaya bayilan ne cok insanim varmiş yahu.

denilecek pek fazla birşey yok aslinda ama zaten su avradini sinkaf ettiğimiz çagda murtlugun dörtnala gittiği ve karsimiza ciktiği ve haybeden suclu psikolojisine ssokmak icin herseyin seferber oldugu dönemlerde bari insanlari işine karismayn yahu.

pazar günü solframe trt haber bülteni iken kimse birşey demedi görmezden geldi. hatta solframe'e o yönde katkida bulundu.

aman bana ne yahu esek heryerde esektir. merakli ve yargic esekler ise heryerde var. öf aman ben bunlardan olmayayim bari.
sozlukte pek cok baslik bulunmalidir. zaten ancak bu sekilde bir sozlukten bahsedilebıilir. yazarlar diledikleri basliga yazma, okurlar da diledikleri basligi okuma hakkina sahiptir. eger, ask bocugu basliklari okunmak istenmiyorsa gecilir, yazılmak yahut okunmak istenilen taraflara yonelinir.