bugün

hesap makinesini bu tarz amaçlarla kullanmaya çalışan dehanın ürünüdür. artık deha mıdır tam zıttı mıdır oda tartışılası konudur.
kulağınıza götürüp "alo" şeklinde devam edebilecek vuku. * o değilde cep telefonları çıkmamışken, böyle birşeyi yapmak ya aptallık, yada... bide karşı taraftan cevap beklemeniz daha bir komiktir.
bunu yazanın aklına bu gelmedi :

(bkz: zelzele)
(bkz: 1837837)
hesap makinesini değişik amaçlarla kullanma sonucu oluşan şeylerdir. (bkz: hesap makinesi ile yazı yazmak)
boş vakit aktivitesi .
eşit ağırlık öğrencisi tarafından yapılması muhtemel eylem.

(bkz: bir meslek danışmanı olarak hesap makinesi)
eğer elinizde mühendisliği kazandığınızda ilk sınavda eksikliği mal olmanıza neden olan teferruatlı bir sözlük varsa herşeyi yaabilirsiniz. * * * * (bkz: derste eğlenmece)
ilkokul saçmalıklarından biridir.
az önce öğrendiğim dünyanın boş işleri kategorisinde başı çekebilecek eylem. büyük bir hevesle bu yeni bilgimi paylaşmaya sözlüğe koştum ancak herkes biliyomuş. (bkz: hevesi kırılmak)
ortaokulda müthiş marifet olan olaydır.

(bkz: 1837837)
hayatımız boyunca karşımıza çıkıcak şeydir. çok önemlidir bunu bilmek efendim. bir arkadaş ortamında rezil olursunuz vallahi.

(bkz: öğrendiğim iyi oldu)
herkes devlet bahçeli olmuş gençler sayılardan anlam çıkarmayın bu iş o adamın. duyarssa size sayılarla küfür yollayabilir.
+lağn sen xxxx yazar 30+1 ne etti 31 he işte anladın onu sen.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/284222/+
1837837 sayılarının yazılıp, hesap makinesine tersten bakılması ile ortaya çıkan kelimedir.

20 sene önce eğlenceliydi.
sayıları konuşturma sanatıdır.
çorumlu mu acaba dememe neden olan şey.
zelzele yazmak daha eğlencelidir. hem sorusu da var.

soru: 1.244. 244 kişi dünyanın üzerinde 3 kere zıplarsa ne olur.
cevap :zelzele

1.244.244 x 3 = 3732732
*
Bilgisayarın, internetin olmadığı, yağ satarım, bal satarım oyunlarının top 10 da 1 numarada olduğu dönemlerde yaşayan imkanları kısıtlı neslin keşfettiği oyalanma eğlencelerinden biridir.
az önce yaptığım iş başvurusu için bıraktığım cv nin "bildiği bilgisayar programları"

kısmına yazdığımdır.

ya oğlum garanti alırlar beni bu işe yarın hepinize benden bol köpüklü latte.
herşeyin akıllı olduğu günümüz dünyasında en basit mantıkla çalışan aleti akıllandırma çalışmasıdır.
1980 yıllarında ögrencilik zamanında hesap makinasında denemiştik. ben olsam seni işe almazdım. zeki olduğunu anlamak için başka yöntemler var. kuzgun testi yöntemi.