bugün

ebe = 383 'in de meydana gelebileceği, deli saçması, hedetüel olgu bütünü...
(bkz: evladım sen daha orda mısın)
marifet sanılan saçmalık
bildiğin sıkıntıdır. 7-l, 8-b, 1-ı, 3-e gibi gözüktüğünden

1837837- leblebi
383- ebe
3838- bebe

yapıp mutlu olma(!) olayıdır. neden yapılır ne anlamı vardır çözülememiştir sıkıntı cevabı dışında.

not: (bkz: sozluk yazarlarinin itiraflari) başlığında da değerlendirilebilecek olan olaydır. vakt-ı zamanında ben de sıkıntıdan 3 saat yeni kelimeler bulmak için çalışmışımdır.*
(bkz: beyni pelteleşmiş öğrenci halleri)
kurşun kalemle değil de tükenmez kalemle yapılırsa daha iyi olacak eylem..
ilk kez öğrenildiğinde çocuk kişileri pek bi etkileyen hesap makinesi fonksiyonudur
şimdi kimse numara yapmasın "aaa çok boktan bişi bu" , "uu çok saçma" , "iğreeeanç" diye

sen o makinenin ekranında o yazıyı ilk gördüğün an neler hissettin bi hatırla bakalım
'uuuuoo çok teknolojiiik' *
hesap makinasını game boy gibi kullanmak.
bunun bir modelini de michael scofield abimiz yapmaktadir 2. sezon 11. bolumunde prison break'in.

--spoiler--

bulusma noktasi bolshoi booze denen biyerdir. ama bu aslinda yer degildir. bu dovmesini ters cevirip okudugunuzda 32009 1045109 diye bir rakam cikar -ki bu da bir gps koordinatidir.

--spoiler--
bir tek türklerin yapabilecegi şeydir.
gerçi araplarda da leblebi diyemi geçiyor bilmiyorum ama.
bir amerikalı gelip niye leblebi yazsın.
fuck yazar onlar.
hesap makinesine ey edip adana da pide ye yazmaktan daha kolay olan eylemdir.

(bkz: ey edip adana da pide ye)
akabinde zelzele yazmakla devam edecek hede.
321873 ile de elbise yazılırdı. hatta bana ilk öğretene ''vay anasını'' edasıyla bakmıştım ufakken. sonradan ''herkes yapıyomuş bu naneyi,pek önemli birşey değilmiş'' diye farkettiğimde adama ''hadi len'' edasıyla da bakmışlığım vardır.
çok büyük zeka gerektiren bir eylemdir. herkes yapamaz. bazen değişik kombinasyonlar yapılabilir. ebe zelzele ebe zelzele, bebe leblebi... gibi.
çocukken babamın iş yerindeki en büyük eğlencem.*
sibel de yazılabiliyor.
sırasıyla l=7 e=3 b=8 i=1 s=5 yazıp hesap makinasını ters tutmak lazım.
ilk yapıldığı zaman vay be dedirten sonra malum rakamı * unutup delirten eğlenceli mi gerzekçe mi karar verilemeyen * uğraş.
(bkz: hesap makinesiyle microsoft sitesini hacklemek)
(bkz: leb demeden hesap makinesinde leblebi yazmak)
bunu yazan bunu da yazdı

(bkz: elbise)
çoğusu için 1-2 denemeden osnra gerçekleştirilebilendir. zira ilk denemelerde genellikle leblebi dışında belibel ya da ibelbel yazarsınız.
istatistik sınavında bişey yapamayacağını anlayan öğrencinin uğraşı.
çok zevkli bir uğraş. canım sıkıldıkça yaparım. ilginçlikler insanı, marjinal genç olduğunu iddia eden herkeş yapmalı. evde deneyin. bikaç denemeden sonra başarı gelecektir.
teknolojiye en yakın olunan zamanlardır belli yaştakiler için. o zamanlar inanmazsınız cep telefonu yoktu.
diğer manası iyi bok yemektir.

-bak leblebi yazdım hesap makinasında
-aferim iyi bok yedin.