bugün

Yan yana oturmaya bile zina diyebilecek kapasitede cahil cuhela bi hocadır.
Mahmut mu desin?

Zinaysa zina insanlara yaranmak için dini değiştiremez.
Yıllar önce bir din kültürü öğretmenim vardı, ben çok meraklı bir öğrenciydim, o çok sabırlı bir öğretmendi.

- hocam başımızı kapatmazsak cehenneme mi gideriz?
- hayır, bu şekilde düşünmeyin. önemli olan vücudunuzu örtmeniz değil, önemli olanın ne olduğunu büyüdüğünüzde anlayacaksınız.

- birini sevmek günah mı?
- sevmek günah değil, sevmek güzeldir asıl sevmemek, nefret duymak günahtır. her şeyi sevin, arkadaşlarınızı sevin, ailenizi sevin vs vs.

- namaz kılmazsak Allah bizi yakar mı?
- allah insanları yakmaz, allah yakmaz ve çocuklara kızmaz. bir gün canın namaz kılmak istediği zaman kılacaksın o güne kadar önemli olan senin allah'ı sevmen olacak.

ders işlemez benim sorularımı yanıtlardı sürekli. din hakkında çok az şey biliyordum ve her şeyi merak ediyordum. bana öğrettiği her şeyi hala hatırlarım, gülümserim. öylesine güzel, öylesine korkutmadan, sevdirerek anlattı ki.. bir dönem sonra o gitti ve yerine sürekli bileklerini mendil ile silen biri geldi. erkekler ile kızların birbirlerine bakmalarına bile tahammül edemezdi. tam manyaktı.

tam 14 yıl sonra kendisini buldum, çok uzun süren sohbetler ettik.

her şeye zina, günah, haram diyen din kültürü öğretmeni olsaydı, benim sorularıma korkutucu yanıtlar verseydi zaten hiçbir şeyi bilmiyorken bir de nefret ederdim. bu yüzden çok yanlış yapan hocadır bu.
Ayıplı yerlere götüremeyeceğiniz öğretmendir.
din kavramına bu kadar önem vermesine rağmen iddaa, spor toto gibi güya haram olan şeylerden de geri kalamayan hocadır.

ayrıca her şeye zina der ama kız öğrencilerin bacaklarına bakmayı ihmal etmez.
zina yalnızca cinsellik olmuyo güzel kardeşim. Sadece şeyinin zinası yok. Bütün organların zinası vardır. Ellerin, gözlerin, kulakların. Ellerin zinası karşıt cinse dokunmaktır mesela, gözlerin zinası harama bakmaktır, kulakların zinası kötü şeyler duymaktır, kötü söyleyip kötü işitmektir.
güncel Önemli Başlıklar