bugün

artık yeter dedirtmiştir.

bir insanı ilah yapmayın bıktırdınız be orospu çocukları. olan sevgimizi de nefrete dönüştürmeye başladınız. ulan memlekette 18 süper lig takımı var 4-5 inin stadının adı atatürk. baraj havalimanı köprü yaparsın adı atatürk.

mustafa kemal'in soyadı bir tek camilere verilmedi bu ülkede.

derdim o ve ideolojisi değil. ama bir ilahınız varsa ve o mustafa kemal ise, sizin geri zekalılığınıza güler o ilahınıza da nefret kusmaya başlarım. yeter artık yeter. bu ülkenin geçmişi hiç mi yok, mustafa kemal ile başlayıp orda mı bitirdik tarihimizi. lan bir osmanlıspor açıldı yer yerinden oynadı. sultan selim köprüsü dendi isyan çıkarttılar. abdullah gül üniversitesi dendi savaş çıkıyordu, adnan menderes in üniversitesinde de bu oldu.

azıcık adamlık gösterin lan. atatürk müzesi atatürk okulu atatürk caddesi atatürk kavşağı atatürk sanat evi atatürk mutfağı atatürk şimendiferi. yeter bir yere kadar. insanlara sevdireyim derken sevgimizi tükettiniz orospu çocukları.
haklı olarak atatürk'e toz kondurmak istemeyen genç kemalist söylemi ve tespitidir.
cehapenin köhnemiş zihniyetinin tezahürüdür.
Kimi köhnemişlere batan olaydır. Evet kimi yavşaklara.
Mustafa kemal camiisi vardır efendim.
Atatürke hayran biri olarak yinede katıldığım tespit. Yalnız yeni köprülere padişah isimlerini vermeyide cok dogru bulmuyorum. Bu ülkede son 1000 yilda yeterince şair, alim, ilim adamı ve sanatcılar cıkmış onların ismi ne güne duruyor