bugün

bu genel bir kezban tavrıdır ve önerme şudur: kezban'ı eleştiriyorsan (kezban:amele türk hatunu) abazansındır zira kızlar sana istediğini vermemiştir ve sende ciğere uzanamayan kedisindir." halbuki öyle bir şey yoktur. bizim kezbanları eleştirme sebebimiz sadece seksüel temellere dayanmaz.

neden mi efendim? çünkü bir kadından sadece seks beklemek bildiğin hayvanlıktır. zerafet ve zeka ile süslenmemiş bir hatunla sadece sevişmek maksadıyla diyalog kurmak da bildiğin öküzlüktür.

peki efendim nedir bu kezban? niyedir bu düşmanlığımız? efendim, bizim kezban düşmanlığımızın sebebi kezbanların çoğunun erkeklerden daha seksist davranmaları, senin nezaket olarak yaptığın davranışları bile " ay, nasıl da ilgilendi öküz? " şeklinde anlamalarıdır.

kısacası efendim bizim kezbanlara tavrımız, nefretimiz sadece seksist basitçe bir yakınma değil çok yönlü ve kapsamlı bir eleştirinin espritüel düzeyde dile getirilişidir.

son olarak "lanetlenmiş ve kovulmuş kezban'dan açık fikirli ve açık görüşlü avrupalı hatuna sığınırım." diyerek girdimi bitiriyorum.
yapılan eleştiriye göre kendini belli eden sanmadır.