bugün

Tıptaki adı: yumurta tavuğun götüne dayanınca olan durumdur.

Fecidir son anlar fevri eder insanı hep o anoksi sıkışmasını taşikardiyi anevrizma basıncını 200 bpm'i hissedersiniz..
illa yumurta gelip bi yerlere dayanacak. nedense artik. (yoruma açık)
tıpkı facebook daki top eleven da transfer yaparken son saniyeyi bekleyip oyuncuyu almaya çalışmaktır. genelde başarıya ulaşılır ama orada.
Türklere özgü bir hastalıktır. Bu özellik genetik kodlarımıza işlenmiş olmalı ki çoğumuzda var bu ve silinmesi de pek mümkün görünmüyor. Belirti olarak; erteleme alışkanlığıyla kendini gösterir.
Zaman zaman kendinden nefret ettirir ama son anda yapılacak işin yetiştirilmesiyle birlikte unutulur o nefret, kızgınlık ve yine aynısı yapılır. Geniş zaman varken yapılamayan o şey son gün tutuşmasıyla, beynin tam kapasite kullanılmasını sağlar ve kolayca hal yoluna koyulur.
En nefret ettiğim durumdur, ama genelde başıma gelen durum, elimde olmayan nedenlerle!
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)

Katiyen korungaç kullanmam, tam orgazm oldum olacam işte o zmn çıkartırım bamyayı.

Bende böyle bir manyağam!
pederin dersler konusunda yıllar önce tespit ettiği hastalık.
Türk insanının çok zeki olduğunun kanıtıdır. iş için verilen süre fazla gelir ve son ana bırakılarak başka gereklilikler yapılır. Sonuç her zaman iyi olmayabilir tabi.
Gecenlwrde adamin biri bogazini temizliyo ama tukurecek belli benim de midem bulanacak ama ben ne yapti. Sonuna kadar izledim ki yarim kalmasin.