bugün

Olur olmadık karşımıza çıkabilecek, denk geldiği yerde göbek deliğinden ağaca ters bağlanıp beynindeki son nöronların da işlevini yitirmesini beklememiz gerekecek yazarlardır.

Yahu ortaya mükemmele yakın bir iddiayla çıktığınızda bile, kendisini olumsuz yönde bakılan tarafta tutan ne oldum deliliği yapmasanız olmaz mı ya? Ortaya koyduğunuz bilimsel verilere dayalı tezlerde de yanılma payı olarak istinai durumları göz önünde bulundurmanız gerekir. Ama bu züppe yazar diye kısaca tarfi edilebilecek yazar güruhu kendini bilmez bir şekilde olaya negatif elektrik ve neonlarla bakarak olmasığı sınıfa dahil etmeye kalkar kendini. Ayıp ya, ayıp. Örneklendirerek açıklamalar yapmak zeka seviyesi ortalama bir insanın anlaması için uygun düşer belki. Hiç sevmem bu tür şeylere girişmeyi ama dayanamıyosunuz ama ya, illa da ayar ver ayar ver diye çırpınışlar. Neyse. Bir genelleme yapıp hepiniz sıkıcı, balık beyinli dendiğinde ama arada da iyiler vardır kesin hakkını yemeyelim şimdi diye de eklemeler yapıldığında, davlumbazlık yapıp kendini o iyiler grubuna dahil etmek varken bönük bir şekilde bakarak nayır nolamaz, bana ne dedi türbülansına neden kaptırırsın kendini . o entry hiçbir zaman senin için olmadı ve bundan sonra da olmayacak. Ne zaman büyüdün o kadar tatlı şey. yazık, yazık. vallahi de billahi de çok yazık. giderek acıma duygularım kabarıyor. Üzülüyorum bu yazarlar için. Kendinize gelin bir an önce, silkinin. Çok gerildim bak, tüylerim değişik oldu. Nıck nıck.