bugün

açacak başlık, girecek entry bulanmayan yazar sitemi.
gerekli, gereksiz olan herşeyi entry diye yazan insanlara karşı sitem dolu sözleriyle seslenen yazar.
hislerime tercüman olmuş yazar sitemi. aylardır bu sözlükteyim şöyle bir baktım da topu topu üç tane başlık açmışım. onlar da genelde kişisel olduğu için tek entryle kalmış. aklımda çocukluğuma dair yüzlerce şey vardı sözlüğe yazmaya başladığımda. gereksiz başlık açmamak için aklıma gelenleri tek tek arattım. hepsi vardı hatta fazlası vardı. hatta eşeğin kulağına su bile kaçırılmıştı başlıklar deforme edilerek. siyasi başlık tam bir facia kan gövdeyi götürüyor, bu tarz başlık açanlar ya fişleniyor ya da kasti olarak yapıyor. futbol desen zaten ana avrat düz gitme başlığı olmuş. şimdi bir başlık açayım desen o başlığın altı döner dolaşır fb-gs muhabbetine bağlanır. kadınlar hakkındaki başlıklar zaten evlere şenlik. güzel başlıklar yok mu? elbette var, e onlar da olmasa çekilmez herhalde buralar.velhasıl ben açacak başlık bulamadım. siz açın, ben altına çiziktireyim aklımda ne varsa.

böylesi daha güzel, başlık açamadım diye öyle bir kastım ki rüyama bile girdi.
bu başlığı görmesem ben açacaktım bugün, onu bile benden önce düşünen biri çıktı, kafayı yiyeceğim ya...